تأملی در اظهارات اخیر نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس؛
نماینده اسلام‌آباد غرب و دالاهو در اظهاراتی تند به مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تاخیر در تصویب CFT و پالرمو برای تسریع در امتیازدهی به دشمن حمله کرده است.
سردار سلامی در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم عراق نهایت محبت، عشق و مهمان نوازی خود را نشان دادند و ما از تک تک آنها تشکر می‌کنیم، دست‌ها و خاک کف پاهایشان را می‌بوسیم، امیدواریم در سلامت و امنیت باشند ما نیز در کنار آنها هستیم.
مهدی امینی خواه در گفتگو با دانا:
مهدی امینی خواه بازیگر گفت: هنرمند با هنری که دارد و اجرای آن در راستای جامعه و لایه های اجتماعی می تواند اثری از خود به جا بگذارد که بتواند در پیرامون شرایط روز آن جامعه صحبت کند.
با زائران اربعین_35/
پیاده‌روی جاماندگان اربعین به روال سال های گذشته از مبادی و مسیرهای تعیین شده به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) از صبح امروز شنبه در تهران برگزار شد.
عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با دانا:
علیرضا سلیمی گفت: مصوبه حذف تنوع مدارس ابهام دارد و رویکرد نظام و سیستم آموزشی کشور حذف مدارس نمونه و سمپاد نیست.
در گفت و گو با دانا مطرح شد؛
رضایی به وضعیت نابسمان بازار خودروهای داخلی اشاره کرد و گفت: در بازدیدی که در هفته گذشته از شرکت ایران خودرو داشتم یکی از مطالبات بنده از خودرورسازان این بود که مردم در حال حاضر به خودرو سازان بی اعتماد هستند و باید تلاش کرد تا بتوان اعتماد مردم را برگرداند.
رهبر انقلاب در مراسم عزاداری اربعین:
مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور هیئت‌های دانشجویی و حضرت آیت الله خامنه‌ای در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
دومین بخش از اعترافات ادمین کانال آمد نیوز منتشر شد؛
روح الله زم، ادمین کانال ضد انقلاب آمد نیوز در دومین بخش از اعترافات خود به ارتباط گرفتن محمدحسین رستمی جاسوس صهیونیست ها در سوریه با آمد نیوز اشاره کرد
اینکه یک سوم بیماران برای صرفه جویی در پرداخت ویزیت به طور مستقیم به داروخانه مراجعه می‌کنند از ضعف‌های ساختاری در نظام ارائه خدمات بهداشتی درمانی در جامعه حکایت دارد، اما انگار این آمار و ارقام وزارت بهداشت را به اشتباه انداخته‌است.
گزراش دانا از اصرار آمریکا برای مذاکره با ایران؛
ترامپ به شدت با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیاز دارد که به رای دهندگان ثابت کند که سیاست خارجی موفقی داشته است و توانسته با وجود فشار به کشورهایی مانند ایران به اهداف خود در سیاست خارجی دست پیدا کند.
با تلاش سازمان اطلاعات سپاه
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن «روح الله زم»، سرشبکه سایت ضدانقلاب«آمدنیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
یک خواننده پاپ در گفتگو با دانا عنوان کرد:
حمید انصاری خواننده گفت: دلال های موسیقی با این خواننده ها قراردادهایی می بندند که به جرات می توان گفت آن ها را می می خرند، این یک نوع برده داری مدرن است؛ خواننده ها بدون اجازه از این دلال ها حق آب خوردن ها ندارند، حق ازدواج کردن ندارند، حق ندارند بدون اجازه استراحت کنند و بسیاری موارد دیگر.
با نخستین بارندگی‌های فصلی در مازندران
با نفوذ موج بارشی شدید از عصر روز گذشته به غرب مازندران و بویژه شهرستان باران‌خیز رامسر بار دیگر قصه پر غصه سیلاب و آبگرفتگی معابر در نقاط مختلف زندگی عادی مردم را دچار اختلال کرد.
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی از مقامات دولتی به ویژه وزیر ارتباطات خواست تا وظایف خود را در برخورد با سایت‌های قمار و منتشرکننده فیلم‌های مستهجن و مبتذل به درستی انجام دهند.
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد:
در حالی بازار مسکن در رکورد غیرتورمی به‌سر می‌برد و متقاضیان توان مالی ورود به این بخش را ندارند که مدیرعامل بانک مسکن از پیگیری محتاطانه افزایش سقف وام خرید مسکن خبر داد.

صفحه‌ها