مشاور فرمانده کل سپاه:
سردار غیاثی با بیان این‌که در ماه‌های آخر دولت، وادادگی و پیری در دولت و عدم‌برنامه هدفمند در مسئولان کشور و استان‌ها مشهود است، گفت: برخی از مدیران دولتی، امروز از جنس بحران‌ها نیستند که لازم است از مدیران مطالبه کنیم.
بر اساس قانون مجلس شورای اسلامی؛
ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.
دانا گزارش می دهد؛
برخی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون علارغم تایید پیشنهادهای غیر اخلاقی به بازیگران خانم در ازاء دادن نقش، تهیه کنندگانی که براحتی نقش فروشی می کنند و فسادی که روز به روز بیشتر می شود؛ به خاطر ترس از بیکاری و بایکوت، ترجیح دادند در این خصوص صحبت نکنند.
خضریان در گفت‌وگو با دانا:
رئیس کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: علت مخالفت همه دولت‌ها خروج آمریکا از برجام این است که آمریکا حق استفاده از مکانیسم ماشه را به دلیل خروج از برجام ندارد و هیچ دولتی حتی خود جمهوری اسلامی ایران تاکنون اعلام نکرده اساسا استفاده از مکانیسم ماشه غیرقانونی است.
ظریف:
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر نوشت رئیس جمهور آمریکا باید پیش از آنکه وزیر خارجه این کشور، آمریکا را بیشتر به مضحکه جهانی تبدیل کند تغییر رویه دهد.
نامه مسکو و پکن به شورای امنیت:
نمایندگان روسیه و چین طی نامه‌ای به شورای امنیت سازمان ملل تاکید کردند که اقدام آمریکا در بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران غیر قانونی بوده و معافیت تهران از تحریم‌ها همچنان ادامه دارد.
تبعات یک برنامه ریزی غلط برای آموزش مجازی از سوی دولت منجر به این شده است که بسیاری از خانواده ها برای تامین هزینه های آن به زحمت بیافتند.
یک پیشکسوت سازنده ساز:
پیشکسوت ساز تنبور در شهرستان صحنه گفت: اینکه بیایند یک ساز با بیش از 6 هزار سال قدمت را تنها به یک شهرستان محدود کنند علاوه بر ایجاد اختلاف، اتحاد ما بین شهرستان هایی که تنبور نواز دارند و یا می سازند را با مشکل مواجه می کند.
روحانی:
رئیس جمهور گفت:‌‌در نشست سران قوا درباره ارز و مسائل نقدینگی کشور و اینکه چه برنامه‌هایی باید زودتر اجرایی و عملیاتی شود بحث و گفت‌وگو شد.
آیت‌الله رئیسی:
رئیس قوه قضاییه گفت: دشمن با ایجاد جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است و همکاری همه قوا و به خط شدن تمامی ظرفیت کشور یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.
دوچرخه 300 میلیون، بودجه فدراسیون 3 میلیارد!
مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری گفت: داشتن پیست چوبی برای فدراسیون دوچرخه سواری تبدیل به یک رویای دست نیافتنی شده است.
دوچرخه 300 میلیون، بودجه فدراسیون 3 میلیارد!
مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری گفت: داشتن پیست چوبی برای فدراسیون دوچرخه سواری تبدیل به یک رویای دست نیافتنی شده است.
عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت وگو با دانا:
یک نماینده مجلس با بیان اینکه هنوز ‌ابتدایی‌ترین پیش‌نیاز‌های آموزش مجازی در کشور فراهم نشده، گفت: برخی مدیران خاطی در اجرای بخشنامه‌ "تعارض منافع" مدافعان بازگشایی مدارس بودند و بخاطر فشار این مدیران و اصرار رئیس جمهور مدارس بازگشایی شدند.
به بهانه هجمه سنگین اخیر علیه قوه قضائیه در فضای مجازی؛
مدتهاست که فضای مجازی جولانگاهی برای حضور ضدانقلاب ها در جهت تخریب و شایعه پراکنی علیه انقلاب اسلامی شده است؛ با این حال هیچ رمقی در وزارت ارتباطات برای ساماندهی این فضا دیده نمی‌شود.
تیغ رانت بر گلوی تولیدکننده های داخلی؛
اخیرا نماینده مردم گرمسار در تذکری در مجلس شورای اسلامی به رانت خواری شخصی اشاره کرد که انحصار واردات غذای دام بر عهده وی است.

صفحه‌ها