پیام رهبر معظم انقلاب درپی ترور «شهید فخری‌زاده»:
رهبر انقلاب اسلامی در پی ترور شهید محسن فخری زاده در پیامی فرمودند: دو موضوع مهم را همه‌ی دست‌اندرکاران باید به جِدّ در دستور کار قرار دهند، نخست پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن و دیگر پیگیری تلاش علمی و فنی شهید در همه‌ی بخش‌هائی که وی بدانها اشتغال داشت.
وقتی فرهنگ و اصالت به فراموشی سپرده می‌شود؛
روحیه کمال‌طلبانه انسان‌ها موجب شده تا هزینه‌ها بیش از اینکه صرف نیازهای ضروری شود، به تجمل‌گرایی اختصاص پیدا کند و برج‌سازی‌ها بدون توجه به شرایط اقلیمی و با الگوبرداری ناشیانه و غیرکاربردی از سازه‌های رومی و غربی گسترش یابد.
دانا گزارش می‌دهد؛
شهید محسن فخری زاده یکی از مهم ترین دانشمندان علمی و هسته ای کشورمان ظهر دیروز ترور شد؛ تروری که ابعاد مختلف آن از نظر امنیتی همچنان تحت بررسی است اما هنوز ساعاتی از این عملیات نگذشته که برخی زمزمه ها، حکایت از برنامه ریزی پساترور دارد.
عضو اتاق بازرگانی اهواز در گفت‌وگو با دانا:
عضو اتاق بازرگانی اهواز با اینکه قسمت عمده‌ای از فرارهای مالیاتی توسط کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای انجام می‌شود، گفت: در انتخابات اسفندماه 97 اتاق‌های بازرگانی تخلفات عجیب و غریبی رخ داد؛ مثلاً در هیئت نمایندگان یکی از اتاق‌ها یک مشاور خانواده به‌عنوان نماینده بخش معدن انتخاب شد.
دانا گزارش می‌دهد؛
گرچه با آمدن ویروس کرونا، زندگی ما شاهد تغییرات گستردگی شده اما محدودیت‌های ایجاد شده رنگی دیگری را به زندگی مردم بخشیده؛ تجمل گرایی و ایجاد روش های نوین برای آن یکی از همین رنگ هاست.
با نگاهی به اهداف دشمن در ترور ناجوانمردانه دانشمندان ایرانی بررسی شد؛
در شب دهمین سالروز شهادت شهید مجید شهریاری، منافقان کوردل و ایادی استکبار و رژیم صهیونیستی با حمله مسلحانه و ترور شهید محسن فخری‌زاده بار دیگر، خشم و کینه و البته ضعف خود در برابر نظام جمهودی اسلامی ایران را نشان دادند.
فضای مجازی؛ فرصت‌ها و تهدیدها؛
باید نگاه تهدیدآمیز بودن فضای مجازی را به فرصت بودن آن تغییر دهیم و با برنامه‌ریزی دقیق زمان حضور دانش‌آموزان در آموزش های غیر حضوری را ساماندهی کنیم.
محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت.
در بیانیه‌ سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه؛
سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه و تیپ تکاور انصار الرسول(ص) نزسا در بیانیه‌هایی جداگانه اقدام توهین آمیز شبکه های معاند در توهین به ماموستا ملا قادر قادری را محکوم کردند.
«سالار عقیلی» خواننده موسیقی سنتی ایرانی برای بازی رایانه‌ای بزرگ سفیر عشق قطعه‌ای متفاوت می خواند.
در راستای مبادله زندانیان؛
یک فعال اقتصادی و دو شهروند ایرانی که به اتهامات واهی، در خارج از کشور بازداشت شده بودند، با یک جاسوس دو تابعیتی که برای رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کرد، تبادل و آزاد شدند.
پیام رهبر معظم انقلاب به ‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است و دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
واعظی در حاشیه جلسه دولت:
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: مذاکرات جدیدی برای برجام انجام نخواهد گرفت زیرا مذاکرات برجام ‌در گذشته انجام شده و مراحل خود را طی کرده است.
باحضور فرمانده کل سپاه صورت گرفت؛
با حضور فرمانده کل سپاه ۲ هزار و ۸۸۷ طرح عمرانی خدمت رسانی بسیج، به مناسبت هفته بسیج و به صورت ویدئوکنفرانس افتتاح شد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
محمدمهدی مفتح ”درون زا و برون نگر بودن” را بال های اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: مطالبه‌گری رسانه ها می تواند تکمیل کننده زنجیره عملیاتی شدن طرح‌های اقتصادی باشد.

صفحه‌ها