نمایش 1 - 10 از 810
رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب خبر داد:
رئیس شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب از خدمت رسانی بسیج جامعه پزشکی اسلام آبادغرب به بیش از 2هزار نفر از ابتدای سال ۹۹ در مناطق محروم شهرستان خبر داد.
دادستان اسلام آبادغرب خبر داد:
دادستان اسلام آبادغرب با هشدار به لزوم مراقبت بیشتر خانواده ها، از بازداشت متهم به آدم ربایی و آزار جنسی یک دختر جوان در اسلام آبادغرب خبر داد.
رئیس شوراي شهر اسلام آبادغرب مطرح کرد:
رئيس شوراي شهر اسلام آبادغرب گفت: شهرداري اسلام آبادغرب براي مقابله با وقوع احتمالي سيل آمادگي كامل دارد.
فرماندار اسلام آبادغرب خبر داد:
فرماندار اسلام آبادغرب گفت: توسل به ابزار کور ترور نشان از عجز و استیصال دشمنی دارد که نمیخواهد پیشرفت ملت ایران در عرصه های علمی را شاهد باشد.
امام جمعه شهرستان دالاهو مطرح کرد:
امام جمعه دالاهو گفت: ترور این دانشمند ما جواب لبخند برخی مسئولین به بایدن بود،عده ای از افراد داخل کشور با وجود این دشمنی ها هنوز به دنبال مذاکره و نشست و برخاست با همین آمریکایی ها و صهیونیست ها هستند.
نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو مطرح کرد:
نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو با بیان اینکه؛ در چارچوب فرمایشات رهبری بدنبال رفع مشکلات مردم و مسائل مدیریتی هستیم، عنوان کرد: برخی از مشکلات کشور داخلی است و ربطی به تحریم ندارد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خبرداد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب از راهیابی اسلام آبادغرب به مرحله نهایی اولین دوره طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ وهنر ایران خبرداد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب خبرداد:
مدیر جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب از اعزام کلینیک سیار دامپزشکی بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آباد غرب به روستاهای شهرستان خبرداد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خبرداد:
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب از برنامه تقدیر از دهیار روستای دوستدار کتاب و برندگان مسابقه کتابخوانی در اسلام آبادغرب خبرداد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب از آغاز طرح زمستانه امداد و‌نجات جاده ای هلال احمر از ۱۵ آذرخبر داد.

صفحه‌ها