نمایش 1 - 10 از 100
برگ دیگری از جنایات منافقین؛ بمناسبت سالروز شهادت "شهیدان دانش"
اسلام آباد خبر: فرشاد دانش برادر شهیدان حشمت الله، کرم رضا و مصیب دانش یکی از جنایت های منافقین در زمان عملیات مرصاد در اسلام آبادغرب را تشریح کرد.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت: چهار زبر، مرصاد شد تا درس عبرتی برای مزدوران و منافقان باشد وبدانند که عاقبت خیانت به مردم و اسلام کمینگاه مرصاد است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب : چهره تروریستی منافقین تطهیر نخواهد شد چرا که اقدامات ضد ایرانی و مردمی آنها و همکاری با دشمنان و کشتار جوانان و ملت ایران در تاریخ ثبت شده است.
فرماندار اسلام آبادغرب از راه اندازی دبیرخانه دائمی سالروز حماسه مرصاد در این شهرستان خبر داد.
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد/
اسلام آباد خبر: شهید علیرضا زمانی از شهدای شاخص شهرستان اسلام آبادغرب است، وی معاون گردان حمزه سید الشهدا و فرمانده گروهان نصر بوده که در عملیات غرورآفرین مرصاد در اسلام آباد غرب با اصابت گلوله ای به پیشانی مبارکش به فیض شهادت نائل گردید.
در گفتگو با اسلام آبادخبر مطرح شد/
اسلام آبادخبر: لطف الله احمدی جانشین کمیته انقلاب و قباد احمدی عضو اطلاعات عملیات کمیته در شهرستان اسلام آباد غرب ناگفته هایی را از حمله منافقین و عملیات مرصاد در سال 67 را بیان کردند.
به همت پاسداران گمنام امام زمان(عج) صورت گرفت؛
دادستان عمومی و انقلاب اسلام آبادغرب از متلاشی شدن فرقه انحرافات دینی در اسلام‌آبادغرب و دستگیری سرشبکه اصلی این جریان خبر داد.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب:
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آبادغرب گفت: خون شهید بهشتی خط نفاق و لیبرال‌های غرب‌باور را رسوا و مردم انقلابی را از توطئه های پشت پردۀ استکبار جهانی آگاه‌تر و بیدارتر کرد.
برادر شهید ادهم رسته نیا( از شهدای شاخص ناجا در اسلام آبادغرب):
برادر شهید ادهم رسته نیا( از شهدای شاخص ناجا در اسلام آبادغرب) گفت: امام خمینی(ره) باید بعنوان چهره الهی شناخته شود.
شهردار اسلام آبادغرب:
شهردار اسلام آبادغرب گفت: امام خمینی (ره) مسیر و راه انقلاب اسلامی را برای آیندگان این آب و خاک مشخص و میسر نموده اند.

صفحه‌ها