نمایش 1 - 10 از 274
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش /
این گزارش حکایتی ازبی مهری مسئولین تا نمک پاشی کرونا بر زخم زلزله بر پیکر مسکن مهر اسلام آبادغرب است.
با بهره برداری از فاز دوم بیمارستان اسلام آبادغرب؛
با بهره برداری از فاز دوم بیمارستان اسلام آبادغرب و نیاز مجموعه به نیروی انسانی می طلبد پرستاران بومی در بحران کرونا در اولویت استخدام قرار گیرند.
گزارش /
با پایان یافتن تعطیلی دوهفته ای و محدودیت های کرونایی لازم است جهت جلوگیری از ازدحام ارباب رجوع در ادارات و گسترش کرونا برنامه ریزی ویژه ای صورت گیرد.
گزارش/
با نگاه حمایتی به صنایع دستی دالاهو و برداشتن محدودیت های بازاریابی نوین می توان شاهد رونق تولید در بازار صنعتگران دالاهو باشیم.
بازخوانی تناقضات وزیر آموزش و پرورش؛ از حرف تا عمل
در حالیکه وزیر آموزش و پرورش تا روز 15 شهریور اصرار به حضور دانش آموزان در مدارس داشت، پس از اعتراضات وزارت بهداشت، مجلس، والدین، معلمان و مهمتر از همه خبر کلید خوردن استیضاح وی، عقب نشینی از مواضع اولیه را اختیار کرد. با اینهمه باید برای آموزش دانش آموزان که به کلاف سردرگمی تبدیل شده فکری عاجل و کارگشا کرد.
نگرانی کشاورزان از افزایش هزینه ها؛
افزایش هزینه های ملزومات کشاورزی و گرانی کود سیاه موجب گلایه و نارضایتی کشاورزان در شهرستان اسلام آباد غرب شده است.
گزارشی از یک هیأت عزاداری متفاوت؛
یک هیات عزاداری متفاوت با فضا سازی واقعه کربلا اقدام به برپایی نمایشگاه از مدینه تا شام ویژه دهه محرم در مسجد الزهرا(س) اسلام آبادغرب نموده است.
مدیران و معاونت های دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولین شهرستان با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در وضعیت قرمز شهرستان از افزایش تخت های بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب خبر دادند.
در جلسه کارگروه اشتغال اسلام آباد غرب مطرح شد:
فرماندار اسلام آباد غرب گفت: تاکنون 3هزار نفر از صاحبان مشاغل اسلام آبادغرب در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کرده اند.
‍ در آیین خداحافظی رئیس دادگستری اسلام آباد غرب مطرح شد؛
رئیس دادگستری اسلام آباد غرب در آیین خداحافظی خویش، حضور نیروی انسانی پاکدست و متعهد در دادگستری و شورای حل اختلاف در شهرستان را بسیار ارزشمند توصیف کرد.

صفحه‌ها