نمایش 1 - 10 از 165
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
به مناسبت سالروز وقوع زلزله 21 آبان 96؛
اسلام آبادخبر: تصاویری از اسکان اضطراری و برپایی چادر برای زلزله زدگان در اسلام آبادغرب توسط جمعیت هلال احمر شهرستان را مشاهده می کنید.
به مناسبت سالروز وقوع زلزله 21 آبان 96 در اسلام آبادغرب؛
اسلام آباخبر: فرماندهی و پرسنل سپاه اسلام آبادغرب با حضور در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب به مردم مصیبت زده این دیار امدادرسانی می کنند.
طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای از همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
با حضور مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه و مسئولین شهرستان/
اسلام آبادخبر: با حضور مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه و مسئولین شهرستان، آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج رسانه شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد .
در راستای آمادگی امدادرسانی به زوار اربعین صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: مانور آمادگی در برابر بحران در بیمارستان اسلام آبادغرب در راستای امدادرسانی و خدمات رسانی به زوار اربعین برگزار شد.
خواهر شهید ادهم رسته نیا در هفتمین سالگرد این شهید والامقام:
اسلام آبادخبر: خواهر شهید ادهم رسته نیا در هفتمین سالگرد این شهید والامقام گفت: پدر و مادرم هیچ وقت از اینکه برادرم را در راه دفاع از دین و میهن تقدیم کردند پشیمان نیستند ولی مانند بقیه مردم از دزدی و اختلاس ها ناراحت هستند و خواستار رسیدگی به وضعیت مردم هستند.
با همت نیروهای مردمی بسیج، ارتش و امدادی صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: آتش سوزی در مراتع و جنگلهای حد فاصل اسلام آبادغرب و استان ایلام با حضور 200 نفر از نیروهای مردمی و امدادی پس از 24 ساعت مهار گردید.
در سفری یک روزه به اسلام‌آباد غرب صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: استاندار کرمانشاه درسفری یک روزه به اسلام‌آباد غرب از برخی واحدهای تولیدی فعال و راکد این شهرستان بازدید کرد.
با معرفی نفرات برتر/
اسلام آبادخبر: دهمین جشنواره ملی تئاتر «مرصاد» با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.
نگاهی به آثار حاضر درجشنواره ملی تئاتر مرصاد اسلام آبادغرب؛
اسلام آبادخبر: "خاک شرین" ، "هشت" و "میراثی برای یک پرستار جنگی"، از آثار حاضر درجشنواره ملی تئاتر مرصاد اسلام آبادغرب هستند.

صفحه‌ها