نمایش 1 - 10 از 270
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
بازخوانی تناقضات وزیر آموزش و پرورش؛ از حرف تا عمل
در حالیکه وزیر آموزش و پرورش تا روز 15 شهریور اصرار به حضور دانش آموزان در مدارس داشت، پس از اعتراضات وزارت بهداشت، مجلس، والدین، معلمان و مهمتر از همه خبر کلید خوردن استیضاح وی، عقب نشینی از مواضع اولیه را اختیار کرد. با اینهمه باید برای آموزش دانش آموزان که به کلاف سردرگمی تبدیل شده فکری عاجل و کارگشا کرد.
نگرانی کشاورزان از افزایش هزینه ها؛
افزایش هزینه های ملزومات کشاورزی و گرانی کود سیاه موجب گلایه و نارضایتی کشاورزان در شهرستان اسلام آباد غرب شده است.
گزارشی از یک هیأت عزاداری متفاوت؛
یک هیات عزاداری متفاوت با فضا سازی واقعه کربلا اقدام به برپایی نمایشگاه از مدینه تا شام ویژه دهه محرم در مسجد الزهرا(س) اسلام آبادغرب نموده است.
مدیران و معاونت های دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولین شهرستان با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در وضعیت قرمز شهرستان از افزایش تخت های بستری در بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب خبر دادند.
در جلسه کارگروه اشتغال اسلام آباد غرب مطرح شد:
فرماندار اسلام آباد غرب گفت: تاکنون 3هزار نفر از صاحبان مشاغل اسلام آبادغرب در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کرده اند.
‍ در آیین خداحافظی رئیس دادگستری اسلام آباد غرب مطرح شد؛
رئیس دادگستری اسلام آباد غرب در آیین خداحافظی خویش، حضور نیروی انسانی پاکدست و متعهد در دادگستری و شورای حل اختلاف در شهرستان را بسیار ارزشمند توصیف کرد.
در اولین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان اسلام آباد غرب تأکید شد؛
اولین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان اسلام آباد غرب در سال ۹۹به ریاست معاون فرماندار،دبیری اداره بهزیستی با حضور ادارات عضو در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
از سوی مردم و مسئولین شهرستان مطرح شد؛
مردم و مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب تأکید دارند؛ قبل از آغاز عملیات اجرایی پروژه سد چناره در میان تنگ منصوری باید پرداخت خسارت به اهالی روستا های واقع درمخزن سد در اولویت قرار گیرد.
در راستای آبرسانی به اراضی پایین دستی صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: ساماندهی آب چشمه گاوروانی جهت احداث کانال آبرسانی به اراضی کشاورزی روستاهای گاورانی و زعفران توسط مسئولین شهرستان پیگیری شد.
اسلام آبادخبر: عملیات نظارت بر مرمت، لایروبی و بازسازی قنات شاهینی فاز ۲ در دهستان حسن آباد آغاز شد

صفحه‌ها