نمایش 1 - 10 از 28
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
با حضور استاندار کرمانشاه /
اسلام آبادخبر: گردهمایی روحانیون و طلاب حوزه های علمیه مناطق زلزله زده استان، با حضور استاندار کرمانشاه در اسلام آبادغرب برگزار شد.
گزارش؛
نگاهی به سخنرانی رئیس جمهور در 25 شهریورماه سال 92 در دیدار با فرماندهان سپاه نشان می دهد دولت برای حضور سپاه در پروژه‌های اقتصادی و پیشرفت و رونق گرفتن این بخش استمداد کرده است.
با حضور باشکوه مردم ولایتمدار اسلام آبادغرب/
اسلام آبادخبر: صبح امروز مراسم بزرگداشت سالروز ۹ دی با حضور باشکوه مردم ولایتمدار اسلام آبادغرب در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
در راستای حمایت و توسعه واحدهای تولیدی فعال صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: ظهرامروزمعاون وزیر صنعت معدن وتجارت از5 واحد صنعتی فعال و در دست احداث شهرک صنعتی اسلام آبادغرب بازدید نمود.
طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب طی پیام ها و بیانیه‌های جداگانه‌ای از همه اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
اسلام آبادخبر گزارش می دهد؛
اسلام آبادخبر: تاخیر 5 ساله در اجرا و اختصاص بودجه راه دسترسی مسکن مهر اسلام اباد غرب یکی از اسناد بی مهری دولتمردان به مهرنشینان شهرستان است.
با توجه به آمار بالای بیکاری در شهرستان
اسلام آبادخبر: کارخانه مانیزان قابلیت تولید ۵۵۰تن لبنیات را با مدرنترین دستگاههای موجود با اشتغال بیش از ۸۳۰نفر در دو شیفت دارد ولی بدلیل نبود سرمایه در گردش امروز مانیزان روزانه ۸۰تن تولید با 430 نفر نیرو دارد.
با حضور دکتر فلاحت پیشه و مدیران استان کرمانشاه صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: با حضور جمعی از مدیران استان مشکلات منطقه ویژه اقتصادی زاگرس اسلام آباد غرب مورد بررسی قرار گرفت.
گزارش ؛
بازسازی بیمارستان اسلام‌آبادغرب که درزلزله بزرگ اخیر تخریب شد، در شرایطی مورد تاکید مسئولان است که بنابر اظهارات برخی صاحبنظران قابل بازسازی نیست.
گزارش/
اسلام آبادخبر: استاندارکرمانشاه در بازدید روز دوشنبه 97/01/06 از بیمارستان اسلامآبادغرب در حالی از بازسازی سخن می گوید که پیش از این مسئولین عالی رتبه بازدید کننده از این بیمارستان، بعلت پایین بودن کیفیت مصالح بکار رفته و نظارت ضعیف آن، بازسازی بیمارستان اسلام آباد را خیانت به مردم نامیده اند⁉

صفحه‌ها