نمایش 1 - 9 از 9
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
به مناسبت فرارسیدن ۲۲ اسفند ماه، سالروز بزرگداشت شهدا برگزار شد
اسلام آبادخبر: به مناسبت فرارسیدن ۲۲ اسفند ماه، ویژه برنامه بزرگداشت روز شهدا با حضور مسئولین شهرستان در اسلام آبادغرب برگزار شد.
با حضور باشکوه مردم ولایتمدار اسلام آبادغرب/
اسلام آبادخبر: صبح امروز مراسم بزرگداشت سالروز ۹ دی با حضور باشکوه مردم ولایتمدار اسلام آبادغرب در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
توسط حضرت آیت الله علما صورت گرفت:
اسلام آبادخبر: حوزه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب از پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری توسط حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افتتاح شد.
با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین شهرستان برگزار شد؛
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولین شهرستان مراسم آبروی محله یادواره شهدای بخش حمیل از توابع اسلام آبادغرب برگزار شد.
با حضور علمای شیعه و اهل تسنن استان کرمانشاه/
اسلام آبادخبر: همایش وحدت با حضور ائمه جمعه و جماعات اهل تسنن و تشیع استان کرمانشاه در اسلام آبادغرب برگزار شد.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: : وقتی رهبر انقلاب در ابتدای سال در مورد معضل بیکاری اشاره می کنند، نشان دهنده این است از عملکرد ما، مسئولین و دولت راضی نیستند، مردم باید رییس جمهوری انتخاب بکنند که بتواند نظرات رهبر انقلاب را پیاده کند.
گزارش/
اسلام آبادخبر: آداب و رسوم ماه مبارك رمضان یكی از مباحث مهم فرهنگی مردم شهرستان اسلام آبادغرب است.
اسلام آباد خبر گزارش می دهد/
یکی از بقاع متبرکه شهرستان اسلام آبا غرب که محل رجوع بسیاری از مردم این شهرستان بویژه در روزهای چهارشنبه و ایام تعطیل و مناسبت های مذهبی می باشد بقعه امام زاده قاضی الکیا(ع) است که از نبود راه دسترسی مناسب رنج می برد.
پیگیری مشکلات بقاع متبرکه شهرستان اسلام آبادغرب2/
اسلام آبادخبر: بازسازی بقعه مطهر امامزاده علی اکبر(ع) در اسلام آبادغرب بعلت کمبود بودجه عمرانی خیلی طولانی شده است که همت و توجه مسئولین شهرستانی و استانی را می طلبد.