نمایش 1 - 10 از 58
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
باحضور مسئولین شهرستان و استان کرمانشاه/
اسلام آبادخبر: جشنواره روستای سالم در روستای سراب هرسم از توابع بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب برگزارشد.
با حضور استاندار کرمانشاه /
اسلام آبادخبر: گردهمایی روحانیون و طلاب حوزه های علمیه مناطق زلزله زده استان، با حضور استاندار کرمانشاه در اسلام آبادغرب برگزار شد.
در سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به اسلام آباد غرب صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: در سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به اسلام آباد غرب، ۵۳۲ واحد مسکونی مددجویان زلزله‌زده دهستان حسن آباد شهرستان اسلام‌آبادغرب افتتاح شد.
گزارش؛
نگاهی به سخنرانی رئیس جمهور در 25 شهریورماه سال 92 در دیدار با فرماندهان سپاه نشان می دهد دولت برای حضور سپاه در پروژه‌های اقتصادی و پیشرفت و رونق گرفتن این بخش استمداد کرده است.
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار و جمعی از مسولین ۶ طرح عمرانی خدماتی صنعتی در اسلام آبادغرب افتتاح گردید.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه خبر داد:
اسلام آبادخبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از احداث مینی پالایشگاه دوم در آینده نزدیک در اسلام آبادغرب خبر داد.
به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: امروز با حضور جمعی از مسولین اسلام آبادغرب و شهر حمیل ۴ طرح عمرانی با اعتبار ۴۱ میلیارد ریال افتتاح شد.
در راستای حمایت و توسعه واحدهای تولیدی فعال صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: ظهرامروزمعاون وزیر صنعت معدن وتجارت از5 واحد صنعتی فعال و در دست احداث شهرک صنعتی اسلام آبادغرب بازدید نمود.
در سفری یک روزه به اسلام‌آباد غرب صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: استاندار کرمانشاه درسفری یک روزه به اسلام‌آباد غرب از برخی واحدهای تولیدی فعال و راکد این شهرستان بازدید کرد.
نابودی فرصت‌های اشتغال در سایه انحصارطلبی چند نفر؛
پروژه پتروشیمی شهرستان اسلام‌آباد غرب با بی‌تفاوتی مسئولان به یک مقوله فراموش شده تبدیل شده که هیأت مدیره آن توان تامین مالی و ادامه آن‌را ندارند و این موجب شده یک فرصت خوب اشتغال‌زایی از جوانان این دیار سلب شود.

صفحه‌ها