پربیننده ها

آخرین اخبار

1. تير 1398 - 18:38   |   کد مطلب: 304834
با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه صورت گرفت؛
افتتاح راه دسترسی مسکن مهر اسلام آبادغرب+تصاویر
اسلام آبادخبر: با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه راه دسترسی مسکن مهر شرف آباد اسلام آبادغرب مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اسلام آباد خبر، پس از مطالبه گری ها و مواضع متعدد حجت الاسلام مهری امام جمعه شهرستان، عصر امروز با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان اسلام آبادغرب راه دسترسی مسکن مهر شرف آباد اسلام آبادغرب مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

این راه دسترسی به طول 1.111 متر بصورت عرض متغیر 22 و 24 متری در 2 لاین دو خطه با اعتبار 2 میلیاردو 800 میلیون تومان  با مشخصات کلی 2 آبرو و یک آبنما و با 1500 تن بیس و 3 هزار تن آسفالت احداث گردید.

 

 این راه دسترسی پس از 6 سال تاخیر از مسیر شهرک ولی عصر اسلام آبادغرب احداث و بطور مستقیم به مسکن مهر شرف آباد متصل گردیده است.

 

پیش از این اهالی مسکن مهر شهید نژادرضایی از خیابان های محله شرف آبادشهرستانی تردد می کردند که خیابان های این محله قدیمی ظرفیت این حجم تردد را نداشته و مشکلات عدیده ای را برای اهالی این محلات به وجود آورده بود.

 

به گزارش اسلام آباد خبر، این پایگاه خبری پیش از این  گزارشات متعددی از مطالبات مردمی و بی مهری مسئولین نسبت به مسکن مهر منتشر نمود؛

تاخیر 5 ساله در احداث راه دسترسی مسکن مهر اسلام ابادغرب سندی از بی مهری دولتمردان به مهرنشینان شهرستان

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر