پربیننده ها

آخرین اخبار

26. شهريور 1398 - 21:58   |   کد مطلب: 305122
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اسلام آبادغرب در جلسه هماهنگی برنامه های هفته مقدس گفت: ۱۹برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان برگزار می شود

به گزارش اسلام آباد خبر،جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب در جلسه شورای اداری که به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: هفته ای که پیش رو داریم در آن جوانان برومند این مرز و بوم برای حفظ این خاک جنگیدند و به شهادت رسیدند تا ملت ایران براساس آرمان های خود به سوی تعالی و پیشرفت حرکت کند، برهمین اساس این ایام را باید قدر دانست و شرایط لازم را برای حضور بهتر مردم فراهم ساخت.

 

وی افزود: اگر امنیتی در کشور جاری است و به خود افتخار می کنیم که یک ایرانی با کارنامه درخشان در دفاع مقدس هستیم همه آن را مدیون رشادت های این عزیزان هستیم و امیدوارم که بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم. جهانبخش حیدری عنوان کرد: انتظار ما از مسئولین حاضر در جلسه این است مواردی که عنوان و بر عهده هر ارگان گذاشته می شود را به بهترین نحو انجام دهند.

 

در ادامه سرهنگ باوند پور فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب ضمن عرض تسلیت ایام محرم و تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: امسال در هفته دفاع مقدس دو دسته برنامه که ابتدا برنامه های داخلی خود سپاه است که سعی شده در سطح روستا ها برای فراگیر شدن فضای دفاع مقدس اجرا شود و بعد برنامه های عمومی در سطح شهرستان طراحی شده که در مجموع شامل ۱۹ برنامه است.

وی در پایان افزود:ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه از تمامی عزیزان تقاضا دارم برنامه ها را به بهترین نحو پوشش داده و انعکاس دهند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران