پربیننده ها

آخرین اخبار

1. خرداد 1399 - 13:08   |   کد مطلب: 305799
در مرحله دوم کمکهای مومنانه صورت گرفت؛
توزیع 1500 سبد معیشتی در اسلام آبادغرب+تصاویر
در مرحله دوم کمکهای مومنانه شهرستان، 1500 سبد معیشتی در اسلام آبادغرب توزیع شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، در پی فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اسلامی مبنی بر #رزمایش_همدلی و کمکهای مومنانه، توزیع دومین مرحله کمکهای مومنانه شامل 1500سبد غذایی با همکاری قرارگاه جهادی ستاد اجرائی فرمان امام(ره)، خیرین و گروه های جهادی سپاه ناحیه اسلام آبادغرب در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا آغاز شد.

 

 حجت الاسلام مهری امام جمعه اسلام آباد غرب در این آیین گفت: در لبیک به فرمایش رهبری تا به امروز بیش از 15 هزار کمک مومنانه توسط قرارگاه مواسات و همدلی با همکاری مسئولین، خیرین و گروه‌های جهادی شهرستان  به خانواده‌های نیازمند صورت‌گرفته و در این مرحله نیز به همت سپاه پاسداران بعنوان دبیر قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان بیش از 1500 خانوار سبد غذایی و کمک های مومنانه را دریافت می کنند.

 

 

وی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین، گفت: کمک های مومنانه ادامه دارد و انشاءالله با یاری قرارگاه مواسات شهرستان توسط خیرین، خانواده‌های بیشتری تحت حمایت و کمک مومنانه قرار می گیرند.

 

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در این آیین گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، سپاه در عرصه های مختلف از جمله گندزدایی و ضدعفونی، راه اندازی دو نقاهتگاه در سطح شهرستان، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، کمک به مدافعان سلامت در بحث غربالگری و تهیه و توزیع مواد ضدعفونی کننده با حمایت از اقشار آسیب پذیر در خدمت مردم شریف شهرستان بوده است.

 

 

 وی افزود: به دنبال فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر #رزمایش_همدلی و #کمک_مومنانه، قرارگاهی در سطح شهرستان به ریاست امام جمعه و دبیری سپاه شهرستان تشکیل شده که موجب هم افزایی بین نهادهای حمایتی، خیرین و موسسات خیریه شهرستان  گردید.

 

 سرهنگ باوندپور گفت: امروز در مرحله دوم این رزمایش  1500 خانوار نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر که به همت خیرین شهرستان بسته های معیشتی  به ارزش 500 میلیون تومان که هر بسته به ارزش 330هزار تومان شامل برنج، روغن و دیگر اقلام خوراکی برایشان تهیه گردیده و در بین این خانواده ها توزیع می گردد.

 

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
بیانیه گام دوم انقلاب
مرصادنیوز
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه