پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب علمی پژوهشی

عضو کمیسیون حقوقی مجلس :
اسلام آباد خبر: عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت: تلگرام در ایران بالغ بر 41میلیون کاربر دارد، لذا این خطر وجود احساس می شود که این پیام‌رسان، ارز ملی و پول مردم را جهت خرید ارزهای مجازی دریافت کنند و بعد هم دیگر امکان بازگشت این ارزها نباشد.
اسلام آباد خبر: تمام برند‌های تلفن همراه تا پایان ساعت ۲۴ سی و یکم فروردین زیر چتر رجیستری قرار می‌گیرند.
«استان مجازی» قربانی تغییرات مکرر مدیریت ارشد کرمانشاه؛
اسلام آباد خبر:سرانه پایین ورزشی استان کرمانشاه با وجود پرورش ورزشکاران و قهرمانان زیادی که به جامعه ورزش تحویل داده بسیار پایین است و مسئولان ورزش استان برای ارتقای آن به تکمیل پروژه های نیمه تمام چشم دوخته اند.
ظرف یک هفته هرگونه فعالیت و ارایه خدمات از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی داخلی انجام گیرد
اسلام آباد خبر:دولت در بخشنامه ای دستگاههای دولتی، قوای سه گانه و نهادهای عمومی غیر دولتی را موظف کرد که ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ این بخشنامه، هرگونه فعالیت و ارایه خدمات خود را از طریق پیام‌رسان‌های اجتماعی داخلی انجام دهند و بسترهای لازم در این زمینه را فراهم کنند.
به منظور بررسی پروژه‌های ارتباطی استان کرمانشاه؛
اسلام آباد خبر: به منظور بررسی پروژه‌های ارتباطی استان کرمانشاه، وزیر ارتباطات پنجشنبه ۳۰ فروردین به کرمانشاه سفر می‌کند.
بررسی مشکلات و چالش‌های اساسی یک پیام رسان خارجی؛
اسلام آباد خبر: تلگرام و صاحبان آن با توجه به اینکه تعداد زیادی از کاربران تلگرام در ایران هستند، تصمیمات جدی برای به چالش کشیدن اراده کشور کرده است و از همین رو برابر هر تصمیمی از سوی ایران سریعاً موضع جدیدی اتخاذ می کند.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:
اسلام آباد خبر: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در حوزه فضای مجازی و پیام رسان ها ما میتوانیم به جوانانمان اطمیان و اعتماد بکنیم و قطعا می توانند و توانایی را هم نشان داده اند.
معرفی برنامه های کاربردی اندروید؛
اسلام آبادخبر: با نرم افزار 2.3.10 Gesture Lock Screen PRO یک طرح دلخواه را به جای طرح 9 نقطه به عنوان قفل صفحه نمایش خود انتخاب کنید.
توسط آموزش و پرورش اسلام آبادغرب صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: از استعداد های درخشان و پژوهشگران حوزه آموزش در اسلام آبادغرب تجلیل بعمل آمد.
اسلام آباد خبر: وسیله‌ای پوشیدنی با اندازه ۱۰ سانتی متر ساخته شده است که می‌تواند جایگزینی برای موشواره‌های امروزی باشد.
اسلام آباد خبر: نگاهی به مواخذه مدیر فیسبوک در کنگره آمریکا و اعترافات وی در خصوص فروش اطلاعات ۸۷ میلیون کاربر، فاز جدیدی از بی اعتمادی به شبکه های اجتماعی را کلید زد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس :
اسلام آباد خبر:نقوی حسینی گفت: پیام رسان‌های خارجی فقط نقش ارتباطی را ایفا نمی کنند بلکه نقش رسانه‌ای دارند و باید گفته شود که تلگرام و فضای مجازی در هیچ کشوری مثل کشور ما رها و بدون چارچوب نیست.
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان نظام:
اسلام آباد خبر: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ابراز خرسندی از تبدیل‌شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی داخلی به مطالبه‌ای عمومی گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند و تعرض به آن «حرام شرعی» است.
معرفی برنامه های کاربردی اندروید؛
اسلام آباد خبر: در سایه بی توجهی و عدم نظارت به فضای تلگرام ممکن است بانک های شماره تماس و مشخصات کاربران به دست افراد سودجو افتاده و از همین رو کاربران تلگرام را با مشکلات بیشتری مواجه کند.
فیروزآبادی در مجلس مطرح کرد؛
اسلام آباد خبر: دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت:برنامه شورای عالی فضای مجازی برای تقویت شبکه های پیام رسان داخلی، اجرای استراتژی کوچ داوطلبانه از تلگرام است.

صفحه‌ها

وبلاگستان