پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب جهاد و مقاومت

سرلشکر باقری در اجلاس فرماندهان دریایی حاشیه اقیانوس هند در تهران:
اسلام آباد خبر: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه سر تسلیم در مقابل امریکا و متحدانش فرود نیاورده و نخواهد آورد و با اتکا به توان خود، دست برادری به سوی همسایگان دراز کرده است.
به مناسبت روز جانباز صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: به مناسبت روز جانباز مسئولین شهرستان با خانواده معظم جانبازان در اسلام آبادغرب دیدار نمودند.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب از اعزام بیش از 3 هزار نفر از بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب به بازی دراز خبر داد.
به پاس خدمات فرزندان مولود انقلاب؛
اسلام آباد خبر: نیروهای فداکار سپاه پاسداران که پیر جماران از آنها با عنوان "جنگنده های خدمت گزار" یاد می کرد در قلب زلزله با کمک های بی وقفه خود گل کاشتند و کرمانشاهیان نیز به پاس این خدمات به آنها نمره 20 می دهند.
توسط سردار ریحانی صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: دو باب ساختمان اداری در سپاه اسلام آبادغرب توسط فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افتتاح شد.
جانشین عملیاتی فرماندهی سپاه اسلام آباد غرب در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه:
اسلام آباد خبر: جانشین عملیاتی فرماندهی سپاه اسلام آباد غرب گفت: یکی از کارنامه های پر افتخار سپاه پاسداران در بخش های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ,سازندگی و محرومیت زدایی خدمت رسانی به زلزله زدگان غرب کشور است.
با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان شهرستان/
اسلام آبادخبر: مراسم بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور جانشین سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه و مسئولین شهرستان در تالار غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.
اسلام آباد خبر: درپی شلیک چند موشک از منبع ناشناس به سمت دو پایگاه هوایی در حمص و دمشق، پدافند هوایی سوریه فعال شد. برخی منابع، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی را عامل این حملات ذکر کرده‌اند.
به مناسبت روز ارتش صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: به مناسبت روز ارتش مسئولین شهرستان با خانواده معظم شهدا در اسلام آبادغرب دیدار نمودند.
مدیر عامل شهرک صنعتی اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آباد خبر: مهندس نوری بیان داشت: شهرک های صنعتی با تمام مشکلات موجود آماده حرکت در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی میباشد و تمام توان خود را بکار خواهد گرفت تا با حمایت از تولید داخلی زمینه رشد اقتصاد شهرستان و کشور عزیز ایران را فراهم آورد.
بمناسبت آزادسازی آخرین مقر تروریست ها در غوطه شرقی؛
اسلام آباد خبر: فرماندهی کل نیروهای مسلح سوریه طی بیانیه ای اعلام کرد که تجاوز سه جانبه آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه خللی در عزم دمشق برای ریشه کن کردن تروریسم ایجاد نخواهد کرد.
گزارش تصویری - تشریحی/
اسلام آبادخبر: با حضور مسئولان شهرستان مراسم سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در مسجد جامع اسلام آبادغرب برگزار شد.
اسلام آباد خبر: مصطفی 25 مهر سال95 در سوریه و در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت رسید بی تفاوت از اینکه تاریخ دفاع از پایان نامه اش 22دی ماه سال 95 بود و آن روز به احترام مصطفی و تمام تلاش هایش استاد راهنمای مصطفی با قلبی اندوهگین از پایان نامه دانشجویش در یک جلسه کاملا رسمی و شلوغ دفاع کرد، می گویند در تمام مدت دفاع «مرتضی» برادر کوچکتر مصطفی سرش را پایین گرفته است و به عکس برادرش نگاه می کرد.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: دبیرخانه تئاتر ملی مرصاد با حضور حجت‌الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در اسلام آبادغرب افتتاح شد.

صفحه‌ها