پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب جهاد و مقاومت

گزراش دانا از اصرار آمریکا برای مذاکره با ایران؛
ترامپ به شدت با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیاز دارد که به رای دهندگان ثابت کند که سیاست خارجی موفقی داشته است و توانسته با وجود فشار به کشورهایی مانند ایران به اهداف خود در سیاست خارجی دست پیدا کند.
امام جمعه اسلام آبادغرب در بازدید از موکبهای شهرستان:
امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: روزانه بیش از 50 هزار پرس غذای گرم در موکب های شهرستان در بین زوار اربعین توزیع می گردد. آمادگی اسکان شبانه 10 هزار نفر در اسلام آبادغرب
با تلاش سازمان اطلاعات سپاه
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن «روح الله زم»، سرشبکه سایت ضدانقلاب«آمدنیوز» توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی از مقامات دولتی به ویژه وزیر ارتباطات خواست تا وظایف خود را در برخورد با سایت‌های قمار و منتشرکننده فیلم‌های مستهجن و مبتذل به درستی انجام دهند.
مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) صبح یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ با حضور و سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا در این دانشگاه برگزار شد.
رهبر انقلاب در دانشگاه افسری امام حسین(ع):
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها با رفتار خصمانه‌ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند، افزودند: امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
از دریچه دوربین عکاس و هنرمند کرمانشاهی؛
تصاویری از پیاده روی اربعین حسینی از دریچه دوربین قدرت احمدی عکاس و هنرمند کرمانشاهی ملاحظه فرمائید.
دبیر ستاد اربعین حسینی و بازسازی عتبات عالیات اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: دبیر ستاد اربعین حسینی و بازسازی عتبات عالیات اسلام آبادغرب گفت: ۲۰ موکب مردمی در اسلام آبادغرب برپا شده و آمادگی اسکان 8000 نفر در حسینه ها، مساجد و اماکن دولتی مهیا شده است.
حجت‌الاسلام پناهیان:
حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان دینی گفت: ما باید در حال آماده‌باش برای ظهور باشیم، اربعین امام زمان(عج) ما را باز خواهد گرداند.
گزارش دانا از آزمون سخت شورای نگهبان در روزهای اخیر؛
با توجه به محرز بودن مغایرت‌های طرح تشکیل وزارت بازرگانی با قانون (اصل 65 قانون اساسی، برنامه ششم توسعه، سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و آیین‌نامه داخلی مجلس) از شورای نگهبان انتظار می‌رود تا با مغایر دانستن طرح تفکیک وزارت صمت با قانون، آن را به مجلس ارجاع دهد.
اسلام آبادخبر: حجت الاسلام عباس محمد حسنی پس از بازدید از تیپ181 زرهی پادگان الله اکبر ارتش شهرستان اسلام آبادغرب با خانواده شهید حیاتی و جانباز دفاع مقدس لطفی دیدار کرد.
دانا گزارش می‌دهد؛
جالب اینجاست رئیس شورای شهر تهران که از جمله اعضای حزب کارگزاران سازندگی به دبیر کلی کرباسچی است، به ساخت برج میلاد که کارگزاران ادعای کلید زدن پروژه آنرا دارند، شدیدا انتقاد می کند.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی مرهون اتحاد نیروهای مسلح ارتش، سپاه و انتظامی و قوای سه گانه و در راس پیروی از فرماندهی معظم کل قوا می باشد.
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
اسلام آبادخبر: صبحگاه مشترک نیروی های مسلح اسلام آبادغرب به مناسبت هفته ناجا در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان با حضور یگان هایی از ارتش،سپاه و نیروی انتظامی برگزار شد.
معاون عملیات ناجا در دیدار با خانواده شهید کوروش حاجی مرادی در اسلام آبادغرب؛
معاون عملیات نیروی انتظامی گفت: شهدای پلیس را می‌توان در زمره مظلومترین شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داد.

صفحه‌ها