پربیننده ها

آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 8:12   |   کد مطلب: 298972
اسلام آبادخبر: خبرنگار صدا و سیما در رم برای تهیه هر چه سریع‌تر گزارش‌های خبری از شگرد جالبی استفاده می‌کند.

به گزارش اسلام آباد خبر، حمید معصومی‌نژاد خبرنگار صدا و سیما در رم پایتخت ایتالیا یکی از حرفه‌ای‌ترین خبرنگاران کوله پشتی است.

معصومی‌نژاد که همیشه تنها کار می‌کند مجبور است صفر تا صد یک گزارش یعنی از سوژه یابی، خبرنگاری، تصویر برداری و تدوین را بر عهده بگیرد تا بتواند یک گزارش را برای پخش آماده کند.

سفر چند روز پیش علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان به ایتالیا که با برنامه‌های فشرده‌ای مثل  شرکت در همایش خلع سلاح در رم، دیدار با وزیر علوم و تحقیقات ایتالیا، بازدید از یک بیمارستان هسته‌ای و بزرگترین مرکز تحقیقات هسته‌ای تدارک دیده شده بود کار تهیه گزارش برای خبرنگار رسانه ملی در رم را دو چندان کرد چرا که معصومی‌نژاد برای سریع‌تر آماده کردن گزارش برنامه‌های رئیس سازمان انرژی اتمی مجبور شد تا تدوین گزارش خود را در یک خودروی در حال حرکت انجام دهد.

البته برخی با دیدن این فیلم فکر می‌کنند خبرنگار صدا و سیما در رم دارای خودروی شخصی و راننده است اما جالب است بدانید خودرویی که در آن معصومی‌نژاد در حال تدوین گزارش با لپ تاپ شخصی خود است یکی از خودروهای مربوط به اسکورت علی اکبر صالحی است.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران