دلایل دیپورت کاروان کشتی ایران از زبان دبیرکل کمیته ملی المپیک

کد خبر: 11941
|
19:09 - 1392/02/27
نسخه چاپی
 

به گزارش اسلام آباد خبر به نقل از بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با تایید دیپورت کاروان کشتی ایران از آمریکا گفت: تمام مسائل را به خوبی زیرنظر داشتیم؛ ورود و نحوه برگزاری مسابقات در نیویورک و استقبال خوبی که از ایران به عمل آمد، مناسب بود.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان با اقتدار بر آمریکا غلبه کردند، اما متاسفانه برای سفر به لس‌آنجلس عده‌ای از منافقان و مخالفین جمهوری اسلامی ایران تبلیغات گسترده‌ای را انجام دادند که این موضوع فدراسیون کشتی آمریکا را تحت تاثیر قرار داد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: عده‌ای از منافقان تاکید کرده بودند که با پرچم شیر و خورشید کاروان کشتی ایران را در لس‌آنجلس تحت تاثیر قرار خواهند داد. برای ما بحث امنیت و مسئله جانی ورزشکاران‌مان در اولویت بود، شاید فدراسیون کشتی آمریکا نیز تحت تأثیر این تبلیغات منفی، این موضوع را ارزیابی کرده و به همین دلیل اجازه ورود کاروان کشتی ایران را به لس‌آنجلس نداد.

افشارزاده تصریح کرد: برای ما هم عملکرد تیم ملی در نیویورک مهم بود که به خوبی ظاهر شدیم، اما همانطور که گفتم عده‌ای از منافقان می‌خواستند کاروان ملی‌پوشان را دچار مشکل کنند.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

    پربازدیدترین ها