پاسخ مثبت دایی برای حضور در پرسپولیس/ سرمربی امروز معرفی می شود

کد خبر: 12500
|
10:13 - 1392/02/29
نسخه چاپی
پاسخ مثبت دایی برای حضور در پرسپولیس/ سرمربی امروز معرفی می شود
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران از مذاکره با علی دایی و پاسخ مثبت این مربی برای حضور در پرسپولیس خبر داد. این درحالی است که قرار است امروز یکشنبه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از بین علی دایی، ابراهیم‌زاده و محمد مایلی‌کهن یک نفر را به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب کند.

به گزارش اسلام آباد خبر محمد رویانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی فصل آینده تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان مطلب فوق گفت: همانطور که روز شنبه در بین خبرنگاران اعلام کردم احتمال گزینه سومی هم هست، عصر روز شنبه صحبت‌هایی را با علی دایی داشتیم و ایشان برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرده است.

وی همچنین اضافه کرد: دایی مربی خوب، با دانش و باتجربه‌ای است که اگر 3 سال به او فرصت داده شود و از این مربی حمایت شود، می‌تواند جزو مربیان و سرمایه‌های بزرگ باشگاه پرسپولیس شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اضافه شدن علی دایی به گزینه‌های پیشین باعث تاخیر در تعیین انتخاب سرمربی پرسپولیس می‌شود؟، اظهار داشت: نه قطعا تا پایان روز یکشنبه (امروز) سرمربی را مشخص می‌کنیم.

طبق اعلام محمد رویانیان در نشست امروز یکشنبه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از بین‌‎ منصور ابراهیم‌زاده، محمد مایلی‌کهن و علی دایی، یک نفر به عنوان سرمربی فصل آینده سرخپوشان معرفی خواهد شد.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد