متن بیانیه انصراف لنکرانی به نفع جلیلی

کد خبر: 13237
|
10:04 - 1392/02/31
نسخه چاپی
«کامران باقری لنکرانی» به نفع «سعید جلیلی» از نامزدی انتخابات یازدهم ریاست‌جمهوری کنار رفت.
 
به گزارش ایسنا متن بیانیه نامزد جبهه پایداری که ساعاتی قبل از اعلام نهایی اسامی نامزدهای تایید صلاحیت‌شده از سوی شورای نگهبان منتشر شده به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
محضر مبارک خواهران و برادران مومن و انقلابی
 
با تبریک میلاد باسعادت امام جواد علیه‌السلام و در آستانه طلوع خورشید علوی علیه‌السلام در خانه ربوبی، با فروتنی و تواضع در برابر عظمت ملت بزرگ ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، اکنون که در آستانه ورود به انتخاباتی حماسی قرار گرفته‌ایم ، لازم دانستم نکاتی را به محضر شما عرضه نمایم.
 
انقلاب اسلامی میراث گران‌سنگ امام المجاهدین و قدوه السالکین خمینی کبیر رضوان الله تعالی علیه و ودیعه‌ای الهی است و همه ما موظف به حفظ و پاسداشت آن هستیم. انقلاب ما اکنون در مصاف با مستکبران در مرحله‌ای حساس قرار گرفته است. دشمنان دین خدا تمام توان خود را برای به زانو درآوردن این انقلاب به میدان آورده‌اند و از هیچ تلاشی در به عقب راندن و مهار این نهضت الهی مضایقه نکرده و نمی‌کنند. از دشمنی دشمن ، تعجبی نیست؛ اما خوش‌خیالی برخی از دوستان که مشت چدنی را در زیر دستکش مخملین دشمن نمی‌بینند و با توهم حل منازعات ، سیاست لبخند را توصیه می‌کنند و یا دیگرانی که چسبندگی به قدرت تحلیل هایشان را به انحراف کشانده و یا کسانی که درگیر و دار انانیت ، بیراهه را به جای مسیر اصلی گرفته‌اند و یا آنانی که حزب‌گرایی را به جای اصولگرایی واقعی مبنا قرار داده‌اند، جای تعجب دارد که در این کشمکش حق و باطل ، به جای منافع ملی و مصلحت نظام ، جورچین دشمن را تکمیل می‌کنند و در جستجوی قدرت ، هر کاری را مجاز می‌شمرند .
 
در چنین شرایطی بصیرت ، درک صحیح از شرایطی که در آن به سر می‌بریم ، ازخودگذشتگی ، اعتماد به مردم و رهبری الهی این انقلاب و از همه بالاتر ایمان به خدا ، بالاترین سرمایه‌های ما هستند.
 
موسم کنونی ، موسم لجاجت ، تصمیم‌گیریهای فردی ، بی‌توجهی به مصالح کشور و بی‌اعتنایی به وظیفه همگانی در دفاع از این نظام مقدس نیست ، ولو این اهمالها به خیال عمل به تکلیف و با پوشش ادای دین به وطن باشد.
 
همه ما موظفیم هم‌صدا و همگام در برابر فتنه‌آفرینی فتنه‌گران و انحراف منحرفان قیام کنیم و نگذاریم این انقلاب برخلاف وصیت امام رضوان‌الله تعالی علیه به دست نااهلان و نامردمان بیفتد. قبلا هم گفته بودم حضور من در این انتخابات گفتمانی است و رقابت درون گفتمان انقلاب اسلامی را ناصواب می‌دانم. بر همین اساس ضمن تشکر از همه عزیزانی که در سراسر کشور نسبت به این جانب ابراز محبت و بزرگواری نموده‌اند به خصوص دانشگاهیان ، نخبگان ، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ، علمای اعلام و به ویژه حضرت علامه آیت‌الله مصباح یزدی دامت برکاته ، با توجه به حضور قطعی برادر انقلابی و مومن جناب آقای دکتر جلیلی ، با کسب نظر مشورتی از جبهه پایداری انقلاب اسلامی ، برای دفاع از گفتمان امید ، عدالت و استقامت ، اینجانب با انصراف از داوطلبی در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری ، حمایت خود را از جناب آقای دکتر جلیلی اعلام می‌دارم. این حمایت برای دفاع یکپارچه از گفتمان انقلاب اسلامی است و به ایشان دعا می‌کنم تا ان‌شاءالله همواره در همین خط اصیل در تمسک به اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، با رهبری ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای ادام الله ظله العالی و همراه با روحانیت متعهد دامت برکاتهم باقی بمانند و بتوانند خدمتگزار خوبی برای این مردم مومن و نجیب باشند.
 
و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب
 
دکتر کامران باقری لنکرانی

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد