میرشفیع خبر داد:

طرح چهار بانده شدن مسیر اسلام آباد غرب به حمیل اجرایی می شود

کد خبر: 292702
|
19:00 - 1394/02/10
نسخه چاپی
طرح چهار بانده شدن مسیر اسلام آباد غرب به حمیل اجرایی می شود
اسلام آباد خبر: معاون وزیر راه و شهرسازی در امور راههای روستایی، گفت: ۸ کیلومتر از محور اسلام آباد غرب به حمیل طی سال جاری چهاربانده شده و مابقی این پروژه در سالهای آتی انجام خواهد شد.

به گزارشاسلام آباد خبر،  سید حسین میرشفیع در بازدید از راه های روستایی شهرستان اسلام آباد غرب، اظهار داشت: اکثر راه های آسفالته روستایی حوزه این شهرستان نیاز به تعمیر و بازسازی دارد.

 

وی با بیان اینکه وضعیت راههای موجود روستایی این شهرستان مناسب نبوده، افزود: در بحث اعتبارات مشکلاتی وجود دارد اما قول می دهیم به زودی ۵۰ کیلومتر از راه های این شهرستان را با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال و در سالهای آتی ۱۵۰ کیلومتر از راههای روستایی این شهرستان را مجددا روکش آسفالت کنیم.

 

میر شفیع گفت: امسال هم ۸ کیلومتر از راه اسلام آباد غرب به حمیل چهاربانده می شود و مابقی این پروژه در سالهای آتی انجام خواهد شد.

 

معاون وزیر راه، خاطر نشان کرد: مشکلات راه دسترسی به مسکن مهر و همچنین نقاط حادثه خیز راههای اصلی شهرستان اسلام آباد غرب را در وزارتخانه و به مدیران متولی ارائه خواهم کرد و امیدواریم که این مشکلات رفع شود.

 

فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب نیز در ادامه، اظهار داشت: در شهرستان اسلام آباد غرب ۳۸۰ کیلومتر راه روستایی و ۱۸۰ کیلومتر راه اصلی  وجود دارد که ۹۰ کیلومتر راههای روستایی حوزه شهرستان شنی است.

 

افشین کریمی افزود: از معاون محترم وزیر در امور راههای روستایی انتظار داریم اعتبار لازم برای روکش  آسفالت راههای روستایی، رفع نقاط حادثه خیز راههای اصلی، چهار بانده کردن راه اسلام آباد به حمیل و رفع مشکل راه دسترسی مسکن مهر را مورد توجه داشته باشند و در این خصوص دستور اقدام لازم را صادر کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها