پربیننده ها

آخرین اخبار

24. آذر 1394 - 16:15   |   کد مطلب: 293984
اسلام آبادخبر: بعد از سخنان نسنجیده هاشمی رفسنجانی در باره آینده نظام حاکمیتی در کشور کمپین مردمی پیشنهاد جایگزین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت مرگ و یا عزل راه اندازی شد.

به گزارش اسلام آباد خبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، بعد از سخنان نسنجیده هاشمی رفسنجانی در باره آینده نظام حاکمیتی در کشور کمپین مردمی پیشنهاد جایگزین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت مرگ و یا عزل راه اندازی شد.

 

بر اساس این گزارش این کمپین که به صورت مردمی راه اندازی شده است به گردآوری پیشنهاد گزینه های جایگزین رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلح نظام خواهد پرداخت تا در صورت فوت محتمل او که در کهولت سن بسیار بالا به سر می برد و از همه مسئولین کشور پیر تر است گزینه مناسب در اختیار باشد.

 

وی که با روستایی و کلاغ خطاب کردن مردم و همچنین نقش آفرینی روشن در فتنه 88 و البته فرزندان مجرمش که یا به جرائم امنیتی سابقه زندان دارند و یا به جرائم رشوه و اختلاس در زندان به سر می برند، بیکفایتی روشنی دارد احتمال عزلش بسیار قابل پیش بینی است.

 

هاشمی رفسنجانی در طول سالهای اخیر اصلی ترین خوراک رسانه بیگانه را تأمین کرده است اما این کمپین مردمی در عین حفظ احترام ایشان گزینه های پیشنهادی برای ریاست مجمع تشخیص را گردآوری خواهد کرد.

 

تصاویر مردمی این کمپین می تواند به ایمیل   pooyesh.tashkhis@gmail.com  ارسال شود. کانال تلگرامی این پویش به آدرس telegram.me/tashkhis2  در دسترس خواهد بود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران