پربیننده ها

آخرین اخبار

18. تير 1395 - 17:29   |   کد مطلب: 295137
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: مسئولان مربوطه هر چه سریع‌تر با موضوع حقوق‌های نجومی برخورد قاطع داشته باشند.

به گزارش اسلام آباد خبر، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته در کرمانشاه با توصیه همگان به دوری از معصیت، به بیانات مقام عظمی ولایت اشاره و اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون مطهر شهدا به بار نشست و همه مسئولان نظام در هر رده‌ای باید وظیفه خود را بدانند و مطلع باشند که در چه جایگاهی قرار دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خواستار توجه مسئولان نظام به مطالبات مردم به عنوان سرمایه‌های نظام شد و افزود: حفظ ارزش‌ها، تبعیت از ولی فقیه، استقرار عدالت اجتماعی و اخلاص و دین‌مداری باید مورد توجه مسئولان باشد.

 

خطیب جمعه کرمانشاه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حقوق‌های نجومی برخی مدیران نظام گفت: دریافت حقوق‌های حرام و خیانت است و مسئولان مربوطه باید با این تخلف برخورد جدی داشته باشند چراکه در صورت بی‌توجهی و چشم پوشی از این تخلف، اعتماد مردم به نظام کاسته می‌شود.

 

آیت‌الله علما فلسفه وجودی شکل‌گیری انقلاب اسلامی را خدمت به مردم عنوان و بیان کرد: مقام معظم رهبری به صراحت خواستار برخورد با مدیرانی شد که حقوق‌های نجومی دریافت کردند و همچنین باید بیت‌المالی که به ناحق توسط برخی افراد ضایع شده برگردانده شود.

 

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: برخورد جدی و سریع و صریح با دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و هر چه سریعتر باید به این تخلف رسیدگی شود و نباید اجازه ندهیم ارزش‌های انقلاب مورد سوء استفاده عده‌ای مغرض قرار گیرد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در ادامه به تلاش استکبار برای سیطره بر جهان اسلام اشاره و بیان کرد: استکبار جهانی با تشکیل گروه‌های تکفیری و تروریسم به دنبال سیطره و تسلط بر جهان اسلام است زیرا استکبار از قدرت اسلام در هراس است.

 

آیت‌الله علما گروهک تکفیری و تروریستی داعش را محصول برنامه‌ریزی آمریکا برای سیطره بر جهان اسلام دانست و تصریح کرد: گروه‌های تکفیری و تروریستی و جریاناتی همچون وهابیت ایادی استکبارند و برای تسلط بر جهان اسلام و دشمنی با اسلام شکل گرفتند.

 

خطیب جمعه کرمانشاه با تاکید بر حفظ اتحاد و همبستگی میان مسلمانان بیان کرد: وهابیت و تکفیری‌ها بویی از اسلام نبرده‌اند و تنها با هدف خدشه وارد آوردن به اسلام ناب محمدی و ایجاد تفرقه و نفاق در صفوف مسلمانان شکل گرفتند.

 

آیت‌الله علما مقاومت و پایداری در برابر ظلم و ستم و تبعیت از ولایت فقیه برای غلبه بر دشمنان را مورد تاکید قرار داد و گفت: انقلاب اسلامی با دست خالی مقابل نظام‌های سلطه ایستاد و امروز اگر جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی نقش دارد و موثر است به برکت مقاومت و خون مطهر شهداست.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران