پربیننده ها

آخرین اخبار

24. آذر 1395 - 13:22   |   کد مطلب: 296000
اسلام آبادخبر: به مناسبت هفته وحدت و فرارسیدن ولادت پیامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق(ع) فرماندار اسلام آباد غرب و تنی چند از مسئولین به دیدار خانواده معظم شهدا رفتند.

به گزارش اسلام آباد خبر، به مناسبت هفته وحدت و فرارسیدن ولادت پیامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق(ع) فرماندار اسلام آباد غرب در دیدارهای جداگانه ای به دیدار خانواده شهید مصیب قنبری و شهید ابراهیم گراوند رفت.

 

فرماندار شهرستان در جمع خانواده شهید قنبری از شهدای حادثه تروریستی نیروگاه کرکوک که به دست تکفیری های داعشی به شهادت رسید گفت: داعش یک پدیده شوم در منطقه است و خسارات جبران ناپذیری به وجود آورد.

 

وی افزود:  جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با این پدیده شوم پیش قدم بود و با کمکهای مستشاری نظامی به عراق و سوریه  برای نابودی داعش بسیار اثر گذار بوده و هست و این پدیده شوم بزودی نابود خواهد شد.

 

فرماندار اسلام آبادغرب در ادامه به دیدار مادر شهید ابراهیم گراوند رفت و پای درد دل های این مادر شهید نشست.

 

مادر شهید گراوند گفت سایر فرزندانم خارج از شهرستان هستند و من تنها برای نزدیک بودن به مزار فرزند شهیدم در اسلام اباد غرب ساکن هستم.

 

در این دیدارها مدیر بنیاد شهید شهرستان، سرپرست اداره اوقاف و جمعی از کارشناسان فرمانداری و بنیاد شهید فرماندار اسلام آباد غرب را همراهی کردند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران