پربیننده ها

آخرین اخبار

5. دى 1395 - 10:58   |   کد مطلب: 296040
امام جمعه موقت اسلام آباد غرب گفت: حماسه 9 دی نشانگر بصیرت و روح معنوی بالای مردم ایران است و اینکه مردم همیشه در خط رهبری و گوش به فرمان ولایت هستند.

حجت الاسلام روح الله کرمی در گفتگو با  اسلام آباد خبر،  با اشاره به  وقایع سال 88 گفت:  9 دی بیانگر بصیرت عمیق دینی و انقلابی ملت ایران است.

 

وی با بیان اینکه؛ نمی توان چنین ملت هوشیاری را از حقیقت انقلاب دور کرد، افزود: مردم ایران در نهم دی ماه 88 بصیرت عمیق دینی و انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

 

امام جمعه موقت اسلام آباد غرب گفت: مردم بصیر ایران را نه می شود با قطع یارانه مأیوس کرد و نه با شکست برجام می توان در عزم راسخ آنها خللی ایجاد کرد.

 

وی افزود: انقلاب با خون مردم ایران عجین شده است، حماسه 9 دی نشانگر بصیرت و روح معنوی بالای مردم ایران است و اینکه مردم همیشه در خط رهبری و گوش به فرمان ولایت هستند.

 

مدیر حوزه علمیه اسلام آبادغرب بیان کرد:  رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب اطاعت از دستورات خداوند و ائمه اطهار(ع)، وجود رهبر با بصیرت انقلاب، وحدت و صبر مردم است.

 

وی با اشاره به نقض برجام از سوی آمریکا، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها با تکیه بر تجربه های پیشین اعلام کردند که آمریکا قابل اعتماد نبوده و به مذاکره با آمریکا خوشبین نبودند، لذا اعتماد به آمریکا اشتباهی بزرگ بود زیرا آمریکا شیطان بزرگ است.

 

حجت الاسلام کرمی وحدت را لازمه اقتدار نظام دانست و تصریح کرد: باید در روند کشورداری همه مردم و مسؤولان نقش خود را به خوبی ایفا کنند و در راه اعتلای آرمانهای انقلاب گام بردارند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر