آخرین اخبار

8. دى 1395 - 10:31   |   کد مطلب: 296049
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ نهم دي ماه و مراسم اين روز در انحصار هيچ فرد ،گروه و جريان خاصي نيست و متعلق به همه مردم ايران اسلامي مي باشد، از مردم انقلابي اسلام آباد غرب دعوت نمود در مراسم اين روز و براي تجديد ميثاق مجدد با آرمانهاي انقلاب اسلامي و رهبري حضور بهم رسانند.

افشین کریمی فرماندار اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، در خصوص 9 دی اظهار داشت: اين روز نمادي از حمايت آحاد ملت ايران از اسلام، انقلاب و رهبر معظم نظام است.

 

 

وی افزود: برگزاري مراسم بزرگداشت اين روز براي تقويت وحدت و همدلي در ميان تمام سلايق درون نظام مقدس انقلاب اسلامي است و هر گونه استفاده جناحي از اين مراسم فلسفه وجودي نهم دي ماه را كه پيامش وحدت و همدلي مردم زير سايه مقام معظم رهبري خواهد بود را خدشه دار خواهد كرد.

 

کریمی ابراز داشت: نهم دي ماه و مراسم اين روز در انحصار هيچ فرد ،گروه و جريان خاصي نيست و متعلق به همه مردم ايران اسلامي مي باشد.

 

فرماندار شهرستان گفت: از مردم عزيز و انقلابي اسلام آباد غرب دعوت مي شود در مراسمي كه در اين روز و براي تجديد ميثاق مجدد با آرمانهاي انقلاب اسلامي و پشتيباني از مقام معظم رهبري و تقويت همدلي و وحدت  راس ساعت 10 صبح در محل مسجد جامع برگزار مي گردد حضور بهم رسانند. 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب