پربیننده ها

آخرین اخبار

19. دى 1395 - 11:34   |   کد مطلب: 296125
اسلام آبادخبر: مسئول آتش نشانی و مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب جزئیات انفجار گاز در بامداد امروز در اسلام آبادغرب که منجر به مصدومیت 6 عضو یک خانواده شده بود را تشریح کردند.

بهمن گلمحمدی مسئول آتش نشانی اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، گفت: پس از دریافت گزارش یک مورد انفجار خانگی در محله شهریارشهر اسلام آباد غرب در ساعت 50 دقیقه بامداد یک تیم آتش نشانی با وسایل و تجهیزات به محل اعزام شد.

 

وی افزود: 6 نفر از اعضای خانواده در خواب بوده که ظاهرا" بعلت نشتی پیک نیک گاز و اشتعال آن با شعله بخاری نزدیک آن به یکباره انفجار توأم با آتش سوزی رخ داده که بر اثر موج شدید انفجار پنجره اتاق از جا کنده شده و کلیه شیشه های ساختمان شکسته شده است.

 

گل محمدی گفت: آتش سوزی ادامه دار نبوده و فقط با انفجار اولیه همراه بوده که آتش سوزی جزئی توسط همکاران و همسایگان مهار گردید.

 

در این رابطه کیومرٍث کرمی مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب به خبرنگار اسلام آباد خبر، گفت: در ساعت 50 دقیقه بامداد به محض اطلاع تیم فوریت های پزشکی به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: در اثر این انفجار 6 نفر از اعضای خانواده دچار سوختگی شده بودند که  دوتن از مصدومین قبل از رسیدن همکاران ما، توسط همسایه ها به بیمارستان اسلام آبادغرب منتقل شده بودند.

 

کرمی گفت: دو تن دیگر از مصدومین با آمبولانس به بیمارستان منتقل گردید و دو نفر دیگر از اعضای این خانواده که وضعیت بهتری داشتند با خودرو شخصی به بیمارستان انتقال یافتند.

 

مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب با تشریح وضعیت مصدومین گفت: 6 مصدوم شامل 3 مرد بزرگسال، 2 خانم و 1 کودک حدودا" 2 ساله که همگی دچار سوختگی و بعضا" بریدگی و زخمی شدن بر اثر ترکش ناشی از انفجار یا شکستگی شیشه های ساختمان شده بودند.

 

وی وضعیت یکی از مردان که کهنسال بوده را وخیم اعلام کرد، گفت: بامداد امروز 4 تن از مصدومین به بخش سوختگی بیمارستان امام(ره) کرمانشاه اعزام شدند.

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران