آخرین اخبار

6. خرداد 1396 - 16:27   |   کد مطلب: 297262
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اجرای طرح تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در اسلام آبادغرب
اسلام آبادخبر: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح تنظیم بازار در اسلام آبادغرب اجرا می شود.

جهانشا نظری مدیر جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر،  اظهار کرد:  در راستای طرح تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان، تامین و عرضه 4 مورد از کالاهای اساسی برعهده جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

 

وی افزود: در این راستا  52 تن برنج سفید وارداتی با عرضه هر کیلو 2700 تومان ، 38 تن شکر با عرضه هر کیلو 2855  تومان، 44 تن مرغ منجمد با عرضه هر کیلو 5800 تومان و گوشت قرمز منجمد برزیلی با عرضه هرکیلو 22700 تومان برای مصرف کننده در نطر گرفته شده است.

 

مدیر جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب گفت: اولویت اول برای توزیع این اقلام با فروشگاه های زنجیره ای که هم زیرساخت لازم را دارند و هم دسترسی عموم به آنها فراهم است، و همچنین توزیع این اقلام از طریق اصناف معرفی شده از سوی اتاق اصناف نیز صورت می گیرد و علاوه بر آن وانت های یخچال دار با تأئیدیه اصناف می توانند جهت عرضه مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد برزیلی با قیمت مصوب مشارکت داشته باشند.

 

وی افزود: تولید مرغ گرم کشتار روز و گوشت قرمز هم طبق روال گذشته به مقدار کافی در شهرستان موجود  و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

نظری با اشاره به بالا رفتن مصرف شکر در قنادی ها در ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: در جلسه تنظیم بازار فرمانداری هم مصوب شد مقداری از این شکر با قیمت مصوب در اختیارکارگاه های تولیدی و  قنادی های شهرستان قرار گیرد تا زولبیا  بامیه با قیمت متعادل تری در اختیار مردم قرار گیرد.

 

وی افزود: تنطیم بازار این اقلام به جهادکشاورزی واگذار شده اما نظارت بر عهده اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، و بازرسان صنعت، معدن و تجارت شهرستان است.

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
بیانیه گام دوم انقلاب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر