آخرین اخبار

15. مرداد 1396 - 14:11   |   کد مطلب: 298114
اسلام آبادخبر: معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب گفت: اختصاص مبلغ 30 میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل جاده دسترسی مسکن مهر به سرانجام رسیده و بزودی عملیات اجرایی آن با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی شهرستان آغاز خواهد شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، مهندس بابایی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار اسلام آبادغرب گزارشی از آخرین پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت احداث راه دسترسی مسکن مهر ارائه نمود.

 

وی افزود: پیرو جلسه مورخ 1396/03/27 شورای مسکن شهرستان که با حضور دکتر فلاحت پیشه و آقای احد صفری مهر آبادی قائم مقام محترم وزیر راه و شهرسازی؛ که با پیگیری و دعوت نماینده محترم شهرستان حضور یافته بود مصوب و مقرر گردید که اعتبار لازم برای به انجام رساندن راه  دسترسی مسکن مهر شرف آباد توسط وزارت راه و شهرسازی تامین و با همکاری دستگاه های شهرستان ؛ راه و شهرسازی شهرداری کار تملک و اجرای مسیر دسترسی به انجام برسد.

 

 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار اسلام آبادغرب گفت: این مهم در جلسه پیگیری که در روز پنج شنبه مورخ 1396/05/12 برگزار گردید محقق و با دستور مقام عالی وزارت جناب دکتر آخوندی مبلغ فوق ابلاغ گردید.

 

وی اظهار کرد: در جلسه پیش مهر آبادی پس از اینکه توسط مدیران راه و شهرسازی استان از جلسه پیگیری مطلع شد ؛ طی تماس تلفنی با دکتر فلاحت پیشه نهایی شدن و اختصاص اعتبار توسط مقام عالی وزارت را به ایشان اعلام نمودند.

 

مهندس بابایی ضمن تشکر از تلاش های  دکتر فلاحت پیشه نماینده محترم مردم شریف اسلام آبادغرب، گفت:  اختصاص مبلغ 30 میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکل جاده دسترسی مسکن مهر به سرانجام رسیده و بزودی عملیات اجرایی آن با همکاری شهرداری و راه و شهرسازی شهرستان آغاز خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران