آخرین اخبار

20. مرداد 1396 - 16:24   |   کد مطلب: 298137
مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دولت دوازدهم باید حمایت از محرومان و مستضعفان را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش اسلام آباد خبر،به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه اظهار داشت: استعمارگران همیشه به دنبال تضعیف اعتقادات ما هستند و ما باید در مقابلشان بایستیم و از اعتقادات خود با قاطعیت دفاع کنیم.

وی بر لزوم حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی تأکید کرد و گفت:  باید با همه توان از ارزش‌های دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران دفاع و پشتیبانی کنیم.

آیت الله علما در ادامه بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و گفت: مشکلات امروز کشور بیشتر از مدیریت نادرست به وجود آمده و نباید به بیگانگان متکی باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تأکید کرد: دولت دوازدهم باید حمایت از محرومان و مستضعفان را سرلوحه کار خود قرار دهد.

امام جمعه کرمانشاه به سالروز پیروزی حزب الله بر رژیم صهیونیستی در بیست و سوم مرداد ماه اشاره کرد و گفت: در این روز جوانان بسیجی که در سایه دین مبین اسلام تربیت و رشد یافتند اسرائیل را به زانو درآوردند.

آیت الله علما خواستار مدیریت صحیح منابع کشور برای ارتقاء معیشت مردم شد و افزود: اقتصاد مقاومتی تنها راه و نسخه برای شکوفایی اقتصاد کشور است و باید به یک فرهنگ تبدیل شود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران