آخرین اخبار

23. مرداد 1396 - 15:31   |   کد مطلب: 298149
اسلام آبادخبر: مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب از کمک های داوطلبانه 6میلیارد و 600 میلیون ریالی اولیاء دانش آموزان اسلام آبادی در سال تحصیلی گذشته خبر داد.

به گزارش اسلام آبادخبر، مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب از کمک های داوطلبانه 6میلیارد و 600 میلیون ریالی اولیاء دانش آموزان اسلام آبادی در سال تحصیلی گذشته خبر داد.

 

حسن رجبی مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب در جلسه شو رای پروژه مهر با بیان اینکه؛ کمک های داوطلبانه اولیاء دانش آموزان اسلام آبادی در سال تحصیلی گذشته 660میلیون تومان بود، گفت: برای ایجاد محیطی شاد و جذاب که دانش آموزان با آرامش خاطر در مسیر تعلیم و تربیت گام بردارند پروژه مهر فرصتی است که می تواند این مسیر را هموارتر کند.

 

 

وی اظهار داشت: بهترین مکان برای آبادانی کشور کار در آموزش وپرورش است و مدیران و همکاران می بایست با شاداب سازی فضای تعلیم و تربیت، شرایط حضوری با نشاط، توام با آرامش را برای دانش آموزان فراهم نمایند.

 

 

مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب از خیرین مدرسه دار و اولیاء دانش آموزان که در امر فعالیت های آموزشی و پرورشی به مدارس کمک های مادی و معنوی می کنند، تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران