آخرین اخبار

11. شهريور 1396 - 15:40   |   کد مطلب: 298473
اسلام آبادخبر: پلیس پلیس با بیان اینکه در پی روشن شدن هویت نوزاد می باشد، جزئیات پیدا شدن این نوزاد که امروز در رودخانه ی اسلام آبادغرب پیدا شد را اعلام کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه گفت: امروز پیش از ظهر صدای کودکی از داخل نیزارهای رودخانه پشت بیمارستان شهرستان اسلام آباد غرب شنیده شده که مردم آن را به پلیس اطلاع دادند.

 

وی افزود: پلیس با اطلاع به آتش نشانی نوزاد را پیدا کرده و نجات می دهد و به بیمارستان منتقل می کند. هم اکنون در پی روشن شدن هویت این نوزاد هستیم.

 

 

 

مدیر آتش نشانی اسلام آبادغرب در این رابطه به خبرنگاران گفت:  این نوزاد که زنده نجات یافت داخل نایلون پیچیده شده بود و در آستانه جان دادن قرار داشت.

 

وی افزود: در ساعت ۱۲:۴۵ که اعلام شد صدای گریه نوزادی از درون رودخانه پشت خیابان شهید خسرو آبادی(پل بیمارستان) اسلام آبادغرب می آید با اعزام اکیپ آتش نشانی به فرماندهی یحیی بالش زر و قباد زبیح زاده عملیات با بررسی و ارزیابی محل آغاز شد و با حضور مردم، پلیس و فوریتهای پزشکی،  نیروی عملیاتی آتش نشانی درون رودخانه رفته و نوزاد تازه متولد شده و رها شده درون آب را نجات داده و تحویل فوریتهای پزشکی نمودند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران