پربیننده ها

آخرین اخبار

27. شهريور 1396 - 9:30   |   کد مطلب: 298665
اسلام آبادخبر: نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نابسامان راه های کشور و همچنین نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و تردد زائران در مسیرهای منتهی به مرزهای کشور گفت: جاده ایلام به مهران در حال حاضر در دست تعمیر است و در حال حاضر عبور و مرور از این جاده به سختی امکان پذیر است.

به گزارش اسلام آباد خبر، سید هادی بهادری، نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به وضعیت نابسامان راه های کشور و همچنین نزدیک بودن ایام اربعین حسینی و تردد زائران در مسیرهای منتهی به مرزهای کشور گفت: جاده ایلام به مهران در حال حاضر در دست تعمیر است و در حال حاضر عبور و مرور از این جاده به سختی امکان پذیر است.

 

وی ادامه داد: جاده ایلام به مهران به علت برخی مشکلات موجود در حال تعمیر است و تا ایام اربعین حسینی نیز تعمیرات جاده پایان نمی پذیرد ، در صورت عدم تکمیل تعمیرات جاده ایلام به مهران  و رفع مشکلات این جاده زائران اربعین با مشکلات بسیاری مواجه می شوند.

 

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با توجه به افزایش تصادفات اخیر جاده ای ضروری است تا مسئولین نسبت به تسریع در روند تعمیرات جاده ایلام به مهران اقدام کنند تا زائران اربعین حسینی به سلامت سفر خود به عراق را انجام دهند.

 

بهادری در ادامه با بیان اینکه بیشترین زائران از مرز مهران از کشور خارج می شوند، گفت: حجم زیادی از زائران اربعین از مرز مهران خارج می شوند و جاده ایلام به مهران یکی از اصلی ترین راه های مواصلاتی به مرز مهران است اگر این مسیر تا ایام اربعین اماده نشود زائران با مشکلات فراوانی در این مسیر مواجه می شوند، ما نیز در جلسات کمیسیون این موضوع را حتما بررسی می کنیم تا زائران به سلامت سفر خود به کربلا را انجام دهند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران