پربیننده ها

آخرین اخبار

1. مهر 1396 - 6:49   |   کد مطلب: 298739
اسلام آبادخبر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب مطرح کرد :باید به آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین نهاد تفکر و شکل گیری اندیشه ها ،اهمیت دهیم.

به گزارش اسلام آباد خبر، حسن رجبی مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب  گزارشی از اهم اقدامات، طرح ها و فعالیت های در حال اجرا در حوزه آموزش و پرورش را ارائه نمود.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب  با اشاره به بزرگداشت هفته دفاع مقدس، آغاز ماه محرم الحرام و بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس، یاد و خاطره ۳۶هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم شهید را گرامی داشت.

 

 

رجبی با استناد به پیام امام راحل(ره) اظهار کرد: دفاع از کشور و اسلام وظیفه همگانی است و اکنون وظیفه ماست با اندیشه و فکر خود به میدان دفاع از کشور ومقابله با دشمنانی که با جنگ سرد قصد نابودی ایران اسلامی را دارند برویم.

 

 

وی با تاکید براین که نهاد فکر و اندیشه هر فرد از همان دوران کودکی و در جمع دوستان همکلاسی و در مدرسه شکل می گیرد افزود: اگر بخواهیم پیشرفت کنیم آن هم در دنیای پر هیاهوی امروزی و حرفی برای گفتن داشته باشیم باید به آموزش و پرورش به عنوان اصلی ترین نهاد تفکر و شکل گیری اندیشه ها، اهمیت دهیم ،همانگونه که رهبرمان فرمودند "اولویت اول در کشورمان آموزش و پرورش است.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب اظهار کرد: جهت تمهیدات بهتر در آستانه بازگشایی مدارس چندین طرح به صورت موازی صورت گرفتند که از آن جمله طرح هجرت شامل رنگ آمیزی، تعمیرات جزئی و کلی و زیبا سازی بیش از 20 مدرسه، هدایت تحصیلی  بیش از 1580 دانش آموز دختر و پسر پایه نهم، سازماندهی همکاران فرهنگی و فضاهای آموزشی ، تهییه و توزیع کتب ابتدایی و پیش دانشگاهی، جمع آوری وسایل مستعمل و اسقاطی از سطح مدارس، ثبت نام به موقع دانش آموزان با شعار بهترین مدرسه نزدیکترین مدرسه به خانه ، ساماندهی سرویس های مدارس شهری و روستایی، پیگیری امور پیش دبستانی ها و ساماندهی آنها، انجام انتصابات طبق مقررات صورت گرفت و طرح های آموزشی و عمرانی دیگری نیز در دست اقدام هستند.

 

 

وی گفت: برگزاری منظم جلسات از جمله شورای آموزش و پرورش به ریاست فرماندار و امام جمعه وکسب رتبه اول شورای آموزش وپرورش شهرستان طی سه سال گذشته و  برگزاری جلسه نظارت با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، راهنمایی رانندگی و سازمان حمل در اجرای هرچه بهتر پروژه مهر و بازگشایی مدارس امری موثر بوده است.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلام آباد غرب در بخشی دیگری از سخنان خود به فعالیت های پروژه مهر 96 اشاره نمود و اظهار کرد: آموزش و پرورش شهرستان با آمادگی کامل و برگزاری جلسات متعدد و نشست های مشورتی متنوع، هماهنگی و برنامه ریزی های لازم را به عمل آورده است تا در آغاز سال جدید تحصیلی با اجرای برنامه های متنوع و متناسب ، سال تحصیلی 96-97 با شور و نشاط خاصی آغاز گردد.

 

 

وی در پایان سخنان خود از مردم فرهنگ دوست و علم پرور شهرستان اسلام آباد غرب  تشکر کرده و درخواست نمود با مسئولین آموزش پرورش و با مدیران مدارس همکاری بیشتری داشته باشند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران