آخرین اخبار

10. مهر 1396 - 14:38   |   کد مطلب: 298842
فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب خبر داد:
دستگيري چهار سارق در اسلام آبادغرب
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در برخورد با هنجار شكنان و قانون گريزان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، ‍سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" در تشريح اين خبر بيان كرد: ماموران انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با سارقان موفق به دستگيري چهار سارق و كشف 19 فقره سرقت شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب ادامه داد: در پی مراجعه چندین نفر از شهروندان به کلانتری ها مبنی بر سرقت از اماکن و اموال آنان، شناسایی و دستگیری این سارقان در دستور کار پلیس آگاهی و ماموران کلانتری ها قرار گرفت.

 

سرهنگ سرتیپ نیا خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب با جدیت و اجرای طرح ضربتی مقابله با سارقان طی 72 ساعت گذشته موفق به شناسایی و دستگیری چهار متهم در این رابطه شدند، لذا متهمان دستگير شده پس از دلالت به مقر پلیس در بازجویی های فنی به 19 فقره سرقت، محتویات داخل خودرو، اماکن خصوصی، یک دستگاه تراکتور و دو دستگاه خودرو پراید اقرار کردند.

 

فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب گفت: این متهمان پس از تشكيل پرونده و بازسازی صحنه های سرقت و شناسایی مالباختگان براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند.
 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران