پربیننده ها

آخرین اخبار

24. مهر 1396 - 9:59   |   کد مطلب: 299023
فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب خبر داد:
باند تهیه و توزیع مواد مخدر در اسلام آبادغرب متلاشی شد
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگيري اعضای باند تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و گفت: از مخفيگاه متهمان مقادير قابل توجهي مواد مخدر صنعتي و سنتي بسته بندی شده و آماده فروش کشف شد.

به گزارش اسلام آباد خبر، سرهنگ بهروز سرتیپ نیا در تشریح این خبر گفت: در راستاي تدابير اتخاذ شده و همچنين پاسخ به درخواست ها و دغدغه هاي شهروندان در یکی از محله های شهر اسلام آبادغرب در خصوص برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر، تيم هاي عملياتي پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اقدامات خود را در اين خصوص آغاز کرده و طي 24 ساعت گذشته موفق به شناسايي يک باند هشت نفره توزيع مواد مخدر در محدوده مذکور شدند.

 

 

 فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب افزود: نتيجه تحقيقات در اختيار مقام قضائي قرار گرفت که بنابر مفاد پرونده دستور بازداشت متهمان و بازرسي از مخفيگاه آنها صادر شد و تيم هاي عملياتي شب گذشته براي دستگيري متهمان وارد عمل شدند.

 

سرهنگ سرتیپ نیا ادامه داد: با هماهنگي هاي انجام شده مخفيگاه متهمان محاصره شده و در اين عمليات سر باند و هفت نفر از اعضای این باند که به صورت گسترده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهر فعالیت داشتند در مخفیگاهشان در حال بسته بندي مواد مخدر بودند، دستگیر و مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و سنتی از آنان کشف شد.

 

 

وی عنوان کرد: متهمان پس از دستگیری به پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان منتقل شدند، که پس از بازجویی های فنی و جمع آوری مدارک و دلایل تحویل مقام قضائی شدند که سر کرده باند با قرار بازداشت موقت و سایر اعضا با قرارهای وثیقه مناسب راهی زندان شدند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر