پربیننده ها

آخرین اخبار

26. مهر 1396 - 12:10   |   کد مطلب: 299085
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب در بازديد از پروژه هاي بخش حميل گفت: زائر سراي شهر حميل با 300 متر مربع زيربنا براي خدمت رساني به زائرين در اربعين امسال به بهره برداري مي رسد.

به گزارش اسلام آباد خبر، فرماندار شهرستان در اين بازديد گفت: براي خدمت رساني مطلوب به زائرين، زائر سراي شهر حميل در فضايي به مساحت 300 متر مربع با اعتبار 150 ميليون تومان، حسينيه شهر حميل با زيربناي 460 متر مربع و اعتبار 150 ميليون تومان قبل از اربعين به بهره برداري خواهد رسيد  و پانسيون پزشكان در 185 متر مربع فضا و با اعتبار 210 ميليون تومان در حال ساخت مي باشد.

 

 

افشين كريمي بیان کرد: از تمامي ظرفيت هاي شهرستان براي رفاه حال زائرين استفاده خواهد شد و در همين راستا علاوه بر 5 موكبي كه در شهر اسلام آباد غرب و حميل برپا خواهد شد در صورت نياز از مساجد، حسينيه ها، نمازخانه ها، خوابگاه و مهمان سراي ادارات براي اسكان زائرين ابا عبدالله استفاده خواهيم كرد و دربحث امنيت و ترافيك هم تمهيدات لازم براي  اين ايام انديشيده شده است.

 

 

وی گفت: مردم فهيم شهرستان در سالهاي گذشته به شكل قابل قبولي از زائرين استقبال و با كمك به موكب ها از زائرين امام حسين(ع) پذيرايي كردندو قطعا امسال هم اين حضور چشمگير تر خواهد بود.

 

در اين بازديد معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداری، بخشدار و شهردار حميل  فرماندار را همراهي كردند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر