پربیننده ها

آخرین اخبار

27. مهر 1396 - 10:49   |   کد مطلب: 299101
اسلام آبادخبر: مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب گفت:این مرکز با 12 دستگاه آمبولانس و 35 نفرکادرمجرب ونیروی متخصص بومی و غیربومی با تجهیزات کامل آماده امداد و خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) می باشد.

کیومرث کرمی مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آباد خبر، با اشاره به نزدیک شدن به ایام مبارک اربعین حسینی و لزوم مدیریت برای امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه، گفت:مرکزفوریتهای پزشکی شهرستان اسلام آبادغرب با  ۸دستگاه آمبولانس و 20 نفرکادرمجرب ونیروی تخصصی با تجهیزات کامل آماده  امداد و خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی(ع) می باشد.

 

وی با اشاره به باز شدن مرز خسروی برای اولین بار جهت تردد زوار اربعین اظهار کرد: شهرستان اسلام آبادغرب محل گذرگاه مشترک زوار اربعین به سمت دو مرز خروجی مهران و خسروی قرار گرفته است و این امر اهمیت آمادگی نیروهای ما را دوچندان می کند.

 

مسئول فوریت های پزشکی شهرستان اسلام آبادغرب تصریح کرد: طبق هماهنگی انجام گرفته توسط مسئولین ذیربط در راستای امدادرسانی بهتر به زوار اربعین حسینی(ع)، ۴دستگاه آمولانس ویک دستگاه اتوبوس آمبولانس با 15نفرنیروی تخصصی به عنوان نیروی کمکی ازاستانهای شمالی کشور در هشت پایگاه سیاردر چهارمحور(کرمانشاه _ اسلاآباد)، (اسلام آباد_حمیل ) ، (اسلام آباد_گیلانغرب)، (اسلام آباد_دالاهو) در شهرستان مستقر می شوند.

 

وی افزود: اکیپ های امدادی فوریت های پزشکی مستقر در شهرستان  از چهارم تابیست وششم آبان ماه  به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) می باشند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر