پربیننده ها

آخرین اخبار

9. آبان 1396 - 10:36   |   کد مطلب: 299291
در کمیته مقابله با آنفلوآنزای پرندگان اسلام آبادغرب مطرح شد؛
تشکیل تیم مشترک مقابله با کشتار غیرمجاز طیور در اسلام‌آباد غرب
اسلام آبادخبر: در کمیته مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان اسلام آباد غرب بر تشکیل تیم مشترک برای مقابله با کشتارغیرمجاز طیور و تجهیز کشتارگاه این شهرستان به سیستم پیش سرد تاکید کرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، کمیته مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و مبارزه با کشتار غیرمجاز دام و طیور در شهرستان اسلام آباد غرب به ریاست افشین کریمی فرماندار این شهرستان در محل فرمانداری با حضور ادارات مربوطه برگزار شد.

 

 

در ابتدای این جلسه دکتر صیدمحمد قاسمی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب به ارائه مطالبی در خصوص بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و وضعیت این بیماری در جهان و کشور پرداخت و گفت: با سر شدن هوا احتمال بروز این بیماری افزایش می یابد.

 

 

وی بیان داشت: لازم است که مجموعه دستگاه های دولتی آمادگی کافی جهت مقابله با رخداد احتمالی این بیماری را داشته باشند و در زمینه مبارزه با کشتار غیرمجاز طیور در این شهرستان نیز برخوردهای قانونی لازم را اعمال کنند.

 

 

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان اسلام آباد غرب همچنین بر لزوم همکاری سایر دستگاه ها در مبارزه با کشتار غیرمجاز دام در داخل و خارج از شهر تاکید کرد.

 

 

در ادامه فرماندار اسلام آباد غرب نیز اظهار داشت: بخشداران تابعه از طریق شوراهای اسلامی و دهیاران و مرکز بهداشت و درمان از طریق بهورزان روستاها هرگونه تلفات غیرعادی در طیور را به شبکه دامپزشکی گزارش دهند و برای آموزش مردم با شبکه دامپزشکی همکاری کنند.

کریمی همچنین بر لزوم تشکیل تیم مشترک از ادارات ذی ربط در راستای مبارزه با کشتار غیرمجاز طیور زنده در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: شهرداری باید تا پایان سال کشتارگاه دام شهرستان را به سیستم پیش سرد مجهز کند.

منبع: مهر

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران