پربیننده ها

آخرین اخبار

20. آبان 1396 - 12:04   |   کد مطلب: 299419
اسلام آبادخبر: مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب گفت: 4حادثه رانندگی در محور ایلام به اسلام آبادغرب در شب و روز گذشته 15مصدوم برجای گذاشت.

کیومرث کرمی مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب در گفتگو با اسلام آبادخبر، اظهار کرد: ساعت 2:20 بامداد امروز در حوالی روستای باندر منصوری در محور ایلام به حمیل یک دستگاه سمند واژگون شده که این حادثه 4 مصدوم برجای گذاشت.

 

وی افزود: همچنین در ساعت 5:55 بامداد امروز در حوالی روستای شقل بهارآب در محور ایلام به حمیل یک دستگاه پژو 405 واژگون شده که این حادثه نیز 4 مصدوم برجای گذاشت.

 

مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب گفت: مصدومین حوادث بامداد امروز پس از امدادرسانی اولیه توسط آمبولانس فوریت های پزشکی به بیمارستان امام(ره) اسلام آبادغرب منتقل شدند.

 

کرمی با اشاره به حوادث روز گذشته از برخورد خودرو پژو۴۰۵ باپراید و سواری پیکان باوانت بار در محور ایلام به اسلام آبادغرب و مصدوم شدن 7 نفر در این  دوحادثه خبر داد.

 

وی افزود: روز گذشته در ساعت 10:28 دقیقه درمحور ایلام به اسلام آبادغرب دو خودروی سواری پیکان باوانت بار برخورد کرده، همچنین در ساعت 14:30 دقیقه روز گذشته  درمحور ایلام به اسلام آبادغرب دو خودرو پژو۴۰۵ و پراید هم برخورد نمودند که این دو حادثه 7 مصدوم برجای گذاشت.

 

مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب گفت: مصدومین حادثه پس از امداد اولیه توسط تیم فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب و زنجان مستقر درمسیر به بیمارستان اسلام آبادغرب منتقل شدند.

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر