آخرین اخبار

25. آبان 1396 - 16:07   |   کد مطلب: 299494
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آباد غرب گفت: اقلام مورد نياز آسيب ديدگان زلزله در اين شهرستان با ارزيابي كارشناسان به مردم تحويل مي گردد

 افشین كريمي فرماندار شهرستان در گفتگو با  اسلام آباد خبر، با تسليت از دست دادن جمعي از  هم استاني هاي عزیز در زلزله چند روز گذشته و آرزوي صبر و براي بازماندگان اين حادثه گفت: هيچگونه مشكل خاصي براي اسكان و تغذيه آسيب ديدگان زلزله در شهرستان وجود ندارد و هم اكنون جمعيت هلال احمر شهرستان در حال خدمت رساني به آسيب ديدگان زلزله هستند.

فرماندار اسلام آباد غرب با بيان اين مطلب افزود: امروز ايران اسلامي براي زلزله زدگان استان كرمانشاه يكدل و يك صدا شده اند و مردم  در كنار دولت براي امداد رساني به  آسيب ديدگان رقابت مي كنند و مسيرهاي منتهي به نقاط آسيب ديده شاهد حجم بالاي كاروانهاي كمك به عزيزانمان است.

کریمی بيان داشت: تمام گزارشات مربوط به خسارت در شهرستان جمع آوري و به دستگاههاي متولي ارجاع داده شده و در حال حاضر هم به تمام شهرونداني كه منازل انها با كارشناسي گروه ارزيابان خسارات وارد شده و قابل سكونت نمي باشد از طريق هلال احمر خدمت رساني به صورت اسكان و تغذيه انجام مي شود.

 

فرماندار اسلام آباد غرب گفت مجموعه مديريت بحران شهرستان در كوتاهترين زمان وضعيت را به حالت عادي در آورده و خدمات آب، برق، گاز، مخابرات، سوخت و ... براحتي در دسترس شهروندان قرار دارد و همه دستگاههاي خدمات رسان در حال حاضر در آماده باش كامل هستند.
 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران