پربیننده ها

آخرین اخبار

11. آذر 1396 - 12:04   |   کد مطلب: 299652
اسلام آبادخبر: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه همه وزرا به مناطق زلزله‌زده سفر کرده‌اند، اگر سفرها، سفر‌های کاری و عملیاتی بوده باید تبدیل به ردیف بودجه‌ای شود و اگر نشود حتماً سفرها، سفر‌های نمادین بوده است؛ لذا اگر دولت ردیف بودجه‌ای را در سال ۹۷ برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در نظر نگیرد نمایندگان این مسئله را در قالب پیشنهادات لایحه در نظر خواهند گرفت.

به گزارش اسلام آباد خبر، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان با اشاره به شرایط فعلی مناطق زلزله‌زده غرب کشور گفت: امیداریم سرجمع رفت‌وآمد مسئولین به غرب کشور تبدیل به یک ردیف بودجه‌ای جهت بازسازی مناطق زلزله‌زده شود.

وی افزود: ما مدیون تمام مسئولان و مردم هستیم، اما انتظاری که وجود دارد این است که در لایحه بودجه سال ۹۷ ردیف بودجه‌ای برای  مناطق زلزله زده کرمانشاه دیده شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه دولت تلاش کرد تا از بودجه تنخواه خود منابعی به مناطق زلزله‌زده اختصاص دهد تصریح کرد: در حال حاضر آنچه که به کار مردم می‌آید بازسازی مناطق زلزله زده است که نیازمند اعتبارات است.

فلاحت پیشه با بیان اینکه مناطق زلزله‌زده جزو مناطق مرزی کشور هستند گفت: ما در قالب بند ج ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم مصوب کردیم تا زیرساخت ویران‌شده زمان جنگ باید بهسازی شود که این مهم رخ نداد و حتی زلزله هم اتفاق افتاد بنابراین بنده معتقدم اینگونه موارد نیازمند ردیف بودجه‌ای است.

عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه تأکید کرد: امیدواریم دولت در تبصره‌های لایحه بودجه ردیفی را برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در نظر بگیرد در غیر این‌صورت کار در مجلس سخت می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه همه وزرا به مناطق زلزله‌زده سفر کرده‌اند، اگر سفرها، سفر‌های کاری وعملیاتی بوده باید تبدیل به ردیف بودجه‌ای شود و اگر نشود حتماً سفرها، سفر‌های نمادین بوده است؛ لذا اگر دولت ردیف بودجه‌ای را در سال ۹۷ برای بازسازی مناطق زلزله‌زده در نظر نگیرد نمایندگان این مسئله را در قالب پیشنهادات لایحه در نظر خواهند گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران