پربیننده ها

آخرین اخبار

12. آذر 1396 - 13:52   |   کد مطلب: 299671
فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد:
نمره 20 اسلام آبادی ها در پشتیبانی زلزله زدگان
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آباد غرب در جلسه شوراي اداري گفت: در زلزله اخیر، نمره مردم فرهيخته و با نجابت شهر شهيدان مرصاد(اسلام آباد غرب) در امداد رساني به زلزله زدگان ۲۰ بود.

به گزارش اسلام آباد خبر، پيش از ظهر امروز جلسه شوراي اداري شهرستان در محل سالن شهداي مرصاد فرمانداري اسلام آبادغرب برگزار شد.

 

در اين جلسه فرماندار شهرستان گفت: بمناسبت سالروز ولادت  حضرت رسول اكرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) گردهمايي بزرگ علما و بزرگان شيعه و اهل تسنن به مركزيت اسلام آباد غرب در تالار شهرداري برگزار خواهد شد.

 

وی با بيان خبرعنوان كرد: استان كرمانشاه با وجود اقليت هاي مذهبي از وحدت مناسبي در بحث مذاهب برخوردار است و در زلزله اي كه در 21 آبانماه در شهرستانهاي همجوار ايجاد شد همه ديدند كه مردم ايران براي ياري رساندن به همنوعان خود از هر قوم و مذهبي خروشيدند و به كمك هموطنان شتافتند.

 

فرماندار شهرستان گفت: با وجود آسيب هاي فراوان  به شهرستان اسلام آباد غرب در زلزله اخیر، نمره مردم فرهيخته و با نجابت شهر شهيدان مرصاد(اسلام آباد غرب) در امداد رساني به زلزله زدگان و ارسال كمك هاي مادي و معنوي به همنوعان خود  20 بود.

كريمي گفت: در بحران زلزله يك بنده خدايي اظهار نظر بدي در مورد اسلام آباد غرب كرده بود كه در فضاي مجازي منتشر شده بودو فورا عذر خواهي كرده بود بايد بگوييم كه مردم اسلام آباد غرب همچون دوران دفاع مقدس كه براي مردم شهرستانهاي همجوار سنگ صبور و پشتيبان جنگ بودند و فاصله اي بين اسلام آباد غرب و شهرهاي مرزي وجود نداشت در زلزله اخير هم فاصله اي احساس نشد و همه شاهد بودند كه مصدومان زلزله شهرستان سرپلذاب، ثلاث و قصرشيرين با كمك مردم اين شهرستان در بيمارستان مداوا مي شدند و در روزهاي بعد از زلزله هم از هر قشري (روحاني، هنرمند، اساتيد دانشگاه، نيروهاي امدادي، درماني، نظامي و...)براي امداد رساني به حادثه ديدگان  از اين شهرستان به مناطق زلزله زده مراجعه مي كردند.و امروز ماهم بخاطر عذرخواهي ايشان  از اظهار نظر غير منطقي بايد گذشت داشته باشيم.

 

فرماندار اسلام آباد غرب گفت حضور رهبر معظم انقلاب، رئيس جمهور محترم و سران كشوري و لشكري در مناطق زلزله زده در كنار مردم براي ما پيام همدلي ، اتحاد ،خدمت و ايستادگي داشت و در زلزله اخير در اين شهرستان همه مسئولين از امام جمعه محترم،نماينده مردم در مجلس، دستگاه قضا، اعضاي شوراي اداري و تامين  همه پاي كار بودند كه كمترين آسيب و مشكل ايجاد شود و در كمترين زمان شرايط زندگي مردم به حالت عادي بازگشت و همچنان موضوعات زلزله در شهرستان در حال پيگيري است.

 

در اين جلسه مديران جديد ادارات ميراث فرهنگي و تعاون كار و رفاه اجتماعي معرفي شدند.

گفتنی ست؛ در اين جلسه فرمانده ناحيه مقاومت سپاه اسلام آبادغرب پيرامون برگزاري گردهمايي علما و بزرگان شيعه و اهل تسنن ، مديران ادارات آموزش و پرورش و شهرداري و  امام جمعه حميل درحوزه كاري خود سخناني ايراد نمودند.

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران