آخرین اخبار

16. آذر 1396 - 10:12   |   کد مطلب: 299724
اسلام آبادخبر: رئیس اورژانس کشور، از انجام اولین عمل جراحی در بیمارستان موقت سرپلذهاب تا دقایقی دیگر طی امروز پنج شنبه خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، پیرحسین کولیوند امروز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان سرپل ذهاب، در خصوص اهداف سفرش به استان کرمانشاه گفت: برای عرض خداقوت به همکارانمان در سرپلذهاب و همچنین بازدید از اقدامات انجام شده در این مناطق به استان سفر کرده ایم.

وی با اشاره به راه اندازی بیمارستان موقت بانگر در سرپلذهاب افزود: این بیمارستان جدای از بیمارستان های تخریب شده بود و بخش های مختلف بیمارستانی در آن فعال است.

رئیس اورژانس کشور تصریح کرد: اولین عمل جراحی تا نیم ساعت دیگر طی امروز پنج شنبه در این بیمارستان انجام می شود و این بیمارستان از آمادگی خوبی برخوردار است.

وی گفت: این بیمارستان هم‌اکنون توسط پرسنل محلی در حال اداره است و معنای آن این است که کاملا به شرایط پایداری رسیده اند و از نظر بهداشت و درمان خودشان همه کارها را انجام می دهند.

کولیوند ابراز امیدواری کرد، هر چه سریعتر بیمارستان شهدای سرپلذهاب نیز بازسازی شود و مردم بتوانند از ظرفیت این بیمارستان نیز بهره ببرند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران