آخرین اخبار

20. آذر 1396 - 12:21   |   کد مطلب: 299805
اسلام آبادخبر: دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب: با صدور بیانیه و پیام انزجار و خشم خود را از تصمیم رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال پایتخت رژیم غاصب اسرائیل به قدس شریف نشان دادند.

به گزارش اسلام آباد خبر، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب ضمن به آتش کشیدن پرچم آمریکا اعلام نمودند: اظهارات اخیر ترامپ رئیس جمهور نا کار آمد امریکا حرف جدیدی نیست که درباره آن تحلیلی صورت گیرد در واقع این گونه اظهار نظرها تکرار تمام ادعاهای پوچ، بی اساس و خالی از تفکر است که در طول مدت چهل ساله انقلاب اسلامی و ضد استکباری ایران همواره از سوی آنها بیان شده و امروزه فقط در قالب الفاظ جدیدتری قرار می گیرد.

 

آمریکا همچنان دشمن بشریت و دشمن همه آزادی خواهان عالم است و دنیا بداند که زور گویی و بی منطقی در همه رفتارها و گویش های حاکمان آمریکایی دیگر هیچ رونقی ندارد و مبنای هیچگونه تفکر اخلاقی قرار نگرفته است.

 

اکنون ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب سخنان اخیر ترامپ مبنی بر تحوید قدس شریف را عمیقاً محکوم می کنیم و خواستار تجدیدنظر جدی ترامپ و سایر اذنابش بوده و توصیه می کنیم قبل از اینکه حرف بزنند خوب بیاندیشند، تمام مسائل جهان را مزمزه کنند تا دچار چنین خفتی رسواگر نشوند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران