پربیننده ها

آخرین اخبار

22. آذر 1396 - 16:10   |   کد مطلب: 299865
اسلام آبادخبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تأکید کرد: کارخانه‌های قند باید سریعاً نسبت به تحویل گرفتن چغندرقند از کشاورزان اقدام کنند.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از خبرگزاری موج، رضا رحیمی امروز در جلسه بررسی چالش‌ها و مشکلات پیش روی زراعت چغندرقند در استان افزود: کارخانه قند بیستون و کارخانه قند اسلام‌آباد غرب موظف هستند روزانه به ترتیب  3 هزار و 500 تن و 2 هزار تن چغندرقند از کشاورزان تحویل بگیرند و آنچه را مصرف می‌شود مصرف و مابقی را دپو کنند.

وی اظهار داشت: کارخانه قند بیستون باید 60 هزار تن و کارخانه قند اسلام‌آباد نیز 26 هزار تن چغندرقند  را ظرف مدت حداکثر تا 20 روز آینده تحویل بگیرند و همچنین سازمان جهاد کشاورزی استان هم موظف است 20 هزار تن چغندرقند را به سایر کارخانه‌های قند کشور حمل کند تا مشکل خرید چغندرقند از کشاورزان هر چه سریع‌تر رفع شود.

وی بیان داشت: خوشبختانه تولید چغندرقند در استان امسال نسبت به سال گذشته 160 هزار تن رشد دارد به‌طوری‌که تولید این محصول در سال گذشته 590 هزار تن بود اما تولید این محصول در امسال  تاکنون به 590 هزار تن رسیده  و پیش‌بینی می‌شود که خرید چغندرقند در امسال  به 750 هزار تن برسد.

رحیمی تصریح کرد: کشاورزان با زحمت و تلاش فراوان نسبت به تولیدات کشاورزی اقدام می‌کنند لذا شایسته است که قدران اقدامات ارزشمند این عزیزان باشیم و تولیدات و محصولات کشاورزی آنان را با رفتار درست تحویل بگیریم و هرگز نباید کوچک‌ترین بی‌حرمتی در حق این قشر زحمت‌کش جامعه دیده شود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران