پربیننده ها

آخرین اخبار

23. آذر 1396 - 13:31   |   کد مطلب: 299867
اسلام آبادخبر: وزیر بهداشت گفت: بیمارستان آسیب دیده اسلام آباد غرب، پیمانکار، ناظر و کارفرما داشته است و کارفرمای آن نیز سازمان مجری و وزارت راه و شهرسازی بود.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از مردم نیوز، سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از بازدید از بیمارستان اسلام آباد غرب، گفت: بیمارستان‌ها از موسساتی هستند که در شرایط حساس و بحرانی مانند زلزله، آتش سوزی و بلایای طبیعی، باید حامی مردم باشند زیرا در مواقع بروز این حوادث، مردم به خدمات بیمارستانی نیاز دارند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: دستگاه قضایی حتما درباره تخریب این بیمارستان، پیگیری و بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد و امیدوارم به هیچ عنوان در این حوزه رحم نکند و در جهت احقاق حق و حقوق مردم عمل و در ‌‌نهایت به نحوی که بازدارنده باشد، اطلاع رسانی شود زیرا در این موارد، بحث منافع مردم مطرح است و اگر فردی تخلف، کم فروشی و تقلبی کرده، باید با وی برخورد شود.

 هاشمی تاکید کرد: مهم است که برخورد دستگاه قضایی با متخلفان این حوزه، بازدارنده باشد زیرا تعداد زیادی بیمارستان، پروژه ملی و عام المنفعه در کشور در حال ساخت است و در مقابل وجهی که دریافت می‌شود، باید کار سالم و با کیفیت تحویل داده شود.

وزیر بهداشت در پایان یادآور شد: بیمارستان آسیب دیده اسلام آباد، نمونه‌ای از تخلف است و امیدوارم که چنین موضوعی در کشور تکرار نشود البته بعید می‌دانم که این تخلفات تکرار نشود اما باید حتما قانون اجرا شود و فرا‌تر از اجرای قانون هم درخواستی نداریم.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران