پربیننده ها

آخرین اخبار

23. آذر 1396 - 16:52   |   کد مطلب: 299871
اسلام آبادخبر: رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: اعضای این کمیسیون برای بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به این استان سفر کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت کارها و خدمات ارائه شده به مردم قرار گرفتند.

به گزارش اسلام آباد خبر، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس به منظور بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه به این استان سفر کردند.

وی افزود: اعضای کمیسیون اصل 90 امروز صبح از شهرستان‌های اسلام‌آباد غرب و سرپل ذهاب و روستاهای آن بازدید داشتند و هم‌اکنون نیز برای بازدید از منطقه ثلاث باباجانی و روستاهای اطراف به این منطقه می‌روند.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهارداشت: اعضای این کمیسیون فردا و در ادامه سفر 2 روزه خود به کرمانشاه از گیلان غرب و روستاهای اطراف آن بازدید خواهند داشت و سپس در جلسه ستاد بحران که در سرپل ذهاب برگزار می‌شود شرکت خواهند کرد.

محمدی خاطرنشان کرد: این سفر به منظور بازدید از مناطق زلزله زده برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول در خدمات رسانی به زلزله‌زدگان انجام شد و دستگاه‌های خدمات رسان به ویژه ارتش و سپاه در خدمات رسانی به زلزله زدگان عملکرد مناسبی داشتند.

وی افزود: البته اسکان موقت زلزله زدگان هنوز پایان نیافته و کانکس‌ها همچنان در نوبت واگذاری است. 

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهارداشت: هنوز تسهیلات مالی و وام‌های بلاعوض و کم‌بهره به زلزله زدگان داده نشده و مردم در جریان بازدید اعضای کمیسیون تقاضای تسریع در انجام این امور بودند.

محمدی خاطرنشان کرد: از دیگر درخواست‌های مردم در مناطق زلزله زده استمحال بدهی‌های مقروضین به مؤسسات مالی و بانک‌ها بود تا با توجه به شرایط خاصی که بر اثر زلزله برای آنها به وجود آمده فرصت لازم را برای بازپرداخت بدهی‌هایشان داشته باشند.

وی در پایان گفت: در مجموع مردم در ارتباط با بحث اسکان دائم، وضعیت اشتغال و معیشت در آینده ابراز نگرانی کردند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران