پربیننده ها

آخرین اخبار

26. آذر 1396 - 13:10   |   کد مطلب: 299911
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه خبرداد:
تحویل ۴ هزار کانکس به زلزله زدگان/نصب ۲ هزار سرویس بهداشتی و حمام
اسلام آبادخبر: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از تکمیل و تحویل نهایی ۴ هزار کانکس مسکونی و بیش از دو هزار کانکس بهداشتی و حمام به زلزله زدگان توسط سپاه پاسداران خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ مجتبی بیاتی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه های عمرانی و مهندسی سپاه پاسداران تا این لحظه ۴ هزار کانکس مسکونی استاندارد (ساندویچ پنل) را به زلزله زدگان استان کرمانشاه تحویل داده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه افزود: بیش از ۱۳۰۰ فریم کانکس نیز ساخته شده است که ظرف ۲۴ ساعت آینده تکمیل و تحویل خواهد شد.

بیاتی تصریح کرد: سپاه پاسداران در استانهای مختلف کشور نیز تا کنون ۱۹۷۷ کانکس اهدایی از سراسر کشور را به منطقه زلزله زده انتقال داده و کار سکو سازی و نصب را انجام داده است که می توان گفت با کانکس های ساخت خود سپاه تا کنون  حدود ۶ هزار کانکس تحویل شده است.

وی گفت: کار نصب یک هزار و ۵۵ کانکس سرویس بهداشتی و ۵۰۰ دوش حمام نیز انجام شده است. با این احتساب سپاه پاسداران از برنامه زمانبندی اسکان موقت پیش است و طبق وعده مقرر کار به پایان خواهد رسید.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران