آخرین اخبار

7. دى 1396 - 10:20   |   کد مطلب: 300092
اسلام آبادخبر: حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه در گوشه و کنار کشور سند ۲۰۳۰ را آموزش می‌دهند، خطاب به مسئولان گفت: اصلاً بگویید چرا زیر بار برنامه تربیتی آموزشی آمریکایی رفتید.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام‌ احمد پناهیان ‌چهارشنبه شب در جمع هیئت دانش‌آموزی و دانشجویی آسمان در حسینیه چهارده معصوم (ع) اصفهان شهادت را فرصت بسیار عالی زندگی عنوان کرد و اظهار داشت: خیلی افراد شهادت را تصور چگونه مردن می‌دانند درصورتی‌که یک فرصت عالی زندگی کردن است.

وی با اشاره به تقدیم 213 هزار شهید در دوران هشت سال جنگ تحمیلی، گفت: عده‌ای از مسئولان در تلاش هستند تا دانش‌آموزان انقلابی از نوع اسلامی تربیت نشوند.

این راوی دفاع مقدس با تأکید بر اینکه مبارزه باید برای تقویت جایگاه حق و ولایت باشد وگرنه کشته در آن شهید به‌حساب نمی‌آید، به سند 2030 اشاره کرد و افزود: سند آموزشی 2030 توسط یک یهودی آمریکایی تهیه‌شده که هدف آن تأثیرگذاری در افکار افراد از کودکی آن‌ها و زمانی است که شخصیت‌شان در حال شکل گرفتن است.

وی با بیان اینکه در گوشه و کنار کشور سند 2030 را آموزش می‌دهند، خطاب به مسئولان تصریح کرد: اصلاً بگویید چرا زیر بار برنامه تربیتی آموزشی آمریکایی رفتید، محور آموزش را می‌خواستید از غرب بگیرید.

پناهیان با بیان اینکه در صورت عملیاتی شدن سند 2030 جواب شهدای انقلاب اسلامی را چه خواهید داد، گفت: 213 هزار شهید داده‌ایم تا کشور با محوریت ولایت اداره شود؛ چرا برای اجرای این سند از مردم عذرخواهی نکردید، اگر قرار بود با برنامه آمریکا امورمان را پیش ببریم چرا عوامل آمریکا همچون پهلوی را از کشور بیرون انداختیم.

وی خطاب به دانش‌آموزان حاضر در جلسه اظهار داشت: اگر می‌خواهید راه شهدا را ادامه دهید باید همچون شهدا زندگی کنید و اگر می‌خواهید مثل آن‌ها زندگی کنید باید پایه‌های حکومت ولی را تقویت کنید.

این سخنران مذهبی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب امروز در فرمایشات خود فرمودند 9 دی جواب مردم نسبت به آن بازی‌هایی بود که آن روز در جامعه شد، گفت: دشمنان در فتنه 88 به دنبال ایجاد جدایی میان مردم و ولایت بودند.

حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه آدم باید انقلابی باشد نه اینکه خود را به انقلابی گری بزند، اظهار داشت: بر اساس دین سیاست را باید جاری کرد نه اینکه با دین سیاست‌بازی کنند.

وی با اشاره به حذف درس رهبر کوچک شهید فهمیده از کتاب درسی، گفت: معاون پرورشی وزارت آموزش‌وپرورش به خواهر شهید فهمیده به این مضمون گفته که به نظر کارشناسان ما دانش آموزان کلاس ششم نمی‌توانند مفهوم تربیت‌یافتگی شهید را درک کنند!؛ قول داده بودند در سال تحصیلی 96- 97 درس رهبر کوچک مجدداً اضافه می‌شود ولی هنوز این اقدام را انجام نداده‌اند.

این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی قانون دوران خود را شکست داد اینکه یا باید ابرقدرت باشی یا زیر سلطه ابرقدرت‌ها بروی؛ حرف انقلاب اسلامی این شد که نه سلطه گر هستیم و نه سلطه می‌پذیریم.

وی با اشاره به فرمایشی دیگر از رهبر معظم انقلاب که فرمودند "همه بدانند آمریکای جنایتکار و همدستان او را به فضل الهی زمین‌گیر خواهیم کرد"، گفت: اگر شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهیم یعنی تا مرگ را برای او عینیت نبخشیم از مبارزه دست برنمی‌داریم.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران