پربیننده ها

آخرین اخبار

9. دى 1396 - 9:56   |   کد مطلب: 300119
اسلام آبادخبر: نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت:۹دی اتمام حجت مردم انقلابی ومومن ایران اسلامی با خطوط فتنه داخلی وخارجی بود

حشمت اله فلاحت پیشه در گفتگو با اسلام آباد خبر گفت: ،  9دی اتمام حجت مردم انقلابی ومومن ایران اسلامی با خطوط فتنه داخلی وخارجی بود
حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی پیش از این در پیامی با گرامیداشت حماسه 9 دی ،یوم الله 9دی را روز «خروش غیرت دینی و تجلی ولایت مداری» ملت همیشه در صحنه دانست.
فلاحت پیشه گفت: 9دی اتمام حجت مردم انقلابی ومومن ایران اسلامی با خطوط فتنه داخلی وخارجی بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: بعد از 9دی حتی ادبیات مقامات آمریکایی وانگلیس واستکبار نسبت به مردم ایران عزیز اسلامی تغییر کرد وایران را به عنوان یک قدرت واقعی و مستحکم به رسمیت شناختند.
فلاحت پیشه بیان داشت: اینجانب به عنوان یک تحلیلگر سیاسی به عینه رگه های نیرو بخش یوم الله 9دی را در تقویت توان چانه زنی دیپلمات های کشور در مذاکرات هسته ای مشاهده کردم.
این کارشناس سیاسی گفت: آقای اوباما در دیدار با مقامات صهیونیست و مرتجع عرب بارها اذعان کرد که راهبرد جداسازی ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی یک راهبرد کهنه و بلا اثر می باشد و خطاب به شخص ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان گفت ایران یک قدرت انکار ناپذیر است که شما نیز مجبور به پذیرش آن خواهید بود. وتاکید کرد که من همیشه نگرانم که بر خلاف ایران متحدان منطقه ای عرب آمریکا روز به روز ارتباط خود را با مردم وملتشان از دست بدهند.
فلاحت پیشه در آخر افزود: حضور میلیونی و زمان‌شناسانه ملت ایران در راهپیمایی 9 دی برای همیشه تاریخ خود را به عنوان حماسه‌ای ماندگار در تاریخ کشورمان به ثبت رساند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران