پربیننده ها

آخرین اخبار

9. دى 1396 - 12:54   |   کد مطلب: 300126
اسلام آبادخبر: رئیس دفترشورای نگهبان قانون اساسی در کرمانشاه با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران پرچمدار ام القري جهان اسلام است گفت:عنصر لازم برای دفاع از نظام ،انقلاب و دین بصیرت و زمان شناسی است که باید مورد توجه مردم در این برهه از زمان قرار گیرد.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  حجت الاسلام محمد جواد مهری درهمایش بزرگداشت حماسه 9 دی در شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: در پیام حماسه نهم دی ماه مردم متوجه شدند که یک لحظه غفلت کنند دشمن آنها را می بلعد و اگر بصیرت و زمان شناسی نداشته باشند حق و باطل مشترک می شود.

وی افزود: مردم علای رغم ناملایمات، فقر، گرانی ها، مسئولیت برخی نااهلان در پست های مدیریت و برخورد برخی از مدیران نالایق، در روز 9 دی به صحنه آمدند و حساب دشمنان داخلی و خارجی را کف دستشان گذاشتند.

رئیس دفترشورای نگهبان قانون اساسی در کرمانشاه، کشورو نظام جمهوری اسلامی ایران را پرچمدار ام القري جهان اسلام عنوان کرد و گفت: عنصر لازم برای دفاع از نظام، انقلاب  و دین بصیرت و زمان شناسی است.

وی خاطرنشان شد: اگربخواهید باردیگر درتاریخ بدرخشید باید تکیه برخدا، صبر، مقاومت و حرکت در مسیر نظام و ولایت رهبری داشته باشید.

مهری یادآورشد: نهم دی هرسال، سالگرد حماسه مردم و بحق از ایام الهی است که باعنایات الهی شور و شعور مردم حق طلب با بصیرت به اندیشه های مقام معظم رهبری بپا خواستند و گمراهان را از ظلمات بی بصیرتی به نور بصیرت رهنمون ساختند و این روز در کشور ماندگار شد.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران