پربیننده ها

آخرین اخبار

16. دى 1396 - 10:12   |   کد مطلب: 300311
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی "فیلم فجر" به میزبانی کرمانشاه
اسلام آبادخبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه برای پنجمین مرتبه میزبان سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر می شود.

به گزارش اسلام آباد خبر، به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشار اسلامی استان کرمانشاه  با بیان اینکه امسال کرمانشاه میزبان سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهد بود، گفت: این پنجمین مرتبه است که کرمانشاه میزبان این جشنواره می شود.

وی افزود: از سال 1391 تاکنون کرمانشاه میزبان چهار دوره جشنواره فیلم فجر بوده که متاسفانه در سال 1394 به دلیل کمبود اعتبارات از میزبانی این جشنواره محروم شد.

جعفری ادامه داد: این جشنواره امسال نیز برای پنجمین بار در استان برگزار می‌شود که هماهنگی‌های بعدی در خصوص برگزاری این جشنواره هم از هفته‌های بعد دنبال خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از اکران 20 فیلم طی جشنواره فجر سال گذشته در استان خبر داد و گفت: امیدواریم امسال نیز بتوانیم اکران تعداد مناسبی از فیلم‌های شاخص جشنواره را در استان داشته باشیم.

وی اعلام کرد: همانند سالهای گذشته اکران فیلم‌های سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر در محل دو سینمای آزادی و فرهنگ خواهد بود.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران