آخرین اخبار

18. دى 1396 - 16:45   |   کد مطلب: 300411
اسلام آبادخبر: محمد امین همدانی تهیه کننده و کارگردان سینمای انیمیشن مردم را به آرامش دعوت کرد و از آنها خواست که با هوشیاری و نگاهی دقیق تر از مطالبات اقتصادی خود دفاع کنند و مراقب باشند که مورد سوءاستفاده قرار نگیرند.

به گزارش اسلام آباد خبر،  محمد امین همدانی تهیه کننده و کارگردان سینمای انیمیشن در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مردم را به آرامش دعوت کرد و گفت: مردم باید با هوشیاری و نگاهی دقیق تر از مطالبات اقتصادی خود دفاع کنند و مراقب باشند که مورد سوءاستفاده قرار نگیرند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چرایی تحریک و تشویش اذهان عمومی توسط سلبریتی ها در پی اعتراضات مردمی و دامن زدن برخی از آنها به این ناامنی ها، اظهار داشت: به نظر من مردم ما آنقدر هوشیار هستند که وارد این بازی ها نشوند و با سوء استفاده این افراد از فضای سیاسی جامعه فریب نمی خورند. امید خیلی از بدخواهان کشور ما همین بازی های سیاسی است که مردم متوجه آن می شوند و مانع آن می شوند. مردم خودشان برای اتفاقات بهترین قاضی هستند. اگرچه پیام من به آنها این است که از خواسته اقتصادی خود کوتاه نیایند چرا که پتانسیل بالایی در کشور ما وجود دارد که متاسفانه مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما مردم باید مراقب این سوء استفاده ها باشند.

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران